استاندار تهران تاكید كرد

برق بیمارستان ها نباید قطع شود

برق بیمارستان ها نباید قطع شود

استاندار تهران با تکیه بر این که نباید برق بیمارستان ها قطع شود، اضافه کرد: هر تجمع بالای ۱۵ نفر که در استان تهران صورت بگیرد غیرقانونی می باشد و به شدت برخورد می نماییم.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، "انوشیروان محسنی بندپی" در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: روزانه ۸۰۰۰ مگاوات برق در استان تهران مصرف می شود که ۱۰۰۰ مگاوات آن در ارتباط با مراکز ضروری نظیر بیمارستان ها است که نباید برق آنها قطع شود. فردا جلسه ای در این خصوص با حضور متولیان امر برگزار می گردد و علاوه بر بررسی چالش های موجود، راهکارهایی برای عبور از این بحران عرضه می شود. اقدامات لازم برای پیشگیری از قطع برق بیمارستان، مراکز ضروری و منازل شهروندان پیگیری می شود.
وی ادامه داد: میزان مشارکت شهروندان استان تهران در انتخابات ۱۴۰۰ نسبت به انتخابات مجلس شورای اسلامی ۸ درصد افزایش یافت که نشان دهنده نقش ویژه فرهنگ عمومی استان است. مردم استان تهران همواره در زمینه های مختلف همراه مسؤلان هستند و تلاش ما هم باید معطوف حل مشکلات آنها باشد.

وی افزود: در جلسه شورای فرهنگ عمومی باید به مسائل و موضوعات روز کشور پرداخته شود و راهکارهای عملیاتی و اجرایی جهت رفع مشکلات عرضه شود.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به خیز پنجم شیوع کروناویروس و برخورد با دستگاههای متخلف در مورد اجرای مصوبه ۷۰ درصدی دورکاری کارمندان اظهار داشت: هر تجمع بالای ۱۵ نفر که در استان تهران صورت بگیرد غیر قانونی می باشد و به شدت برخورد می نماییم. تمام دستگاههای اجرایی و اصناف مکلف هستند که مصوبه ستاد ملی را در وضعیت قرمز کرونایی در استان تهران اجرا کنند.

بندپی تصریح کرد: هر دستگاه اجرایی که مصوبه ۷۰ درصدی دورکاری کارکنان را رعایت نکند، نقض قانون کرده است. بدون شک سلامت مردم و کارمندان در اولویت است.1400/04/16
13:28:16
5.0 / 5
275
تگهای خبر: دستگاه , كارمند , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum