برای بیستمین دوره؛

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی عرضه شدند

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی عرضه شدند

انجمن پارسیان: برگزیدگان بیستمین جشنواره جوان خوارزمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.



به گزارش انجمن پارسیان به نقل از مهر، سازمان پژوهش های علمی و فناوری ایران با عنایت به ظرفیت و قابلیت دانش پژوهان و فناوران كشور، جشنواره جوان خوارزمی را با معرفی شناسایی و تقدیر از برترین طرح ها و مجریان آن، برگزار می نماید.
طرح های برگزیده بخش دانش پژوهان و فناوران بیستمین جشنواره خوارزمی به شرح زیر است:
امیر كفشدار گوهرشادی رتبه اول پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه
جواد تقی زاده فیروزجائی رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه
علی قربان زاده مقدم رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه
مسعود مظفری رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه فناوری و علوم پایه پزشكی
مظاهر احمدی رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه فناوری های شیمیایی
امیر گلین شریف دینی رتبه دوم پژوهش های كاربردی گروه مكانیك
فائقه عبدالهیان رتبه دوم پژوهش های كاربردی گروه هنر
سید فواد موسوی رتبه سوم پژوهش های كاربردی گروه مكانیك
احمد مرتضایی، احسان جوهری سلماسی رتبه اول طرح های توسعه ای گروه برق و كامپیوتر
بردیا دارایی رتبه دوم طرح های توسعه ای گروه مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات
رضوان نصیری رتبه سوم نوآوری گروه برق و كامپیوتر
حمید تقوی فر رتبه سوم نوآوری گروه مكانیك
طرح های برگزیده بخش دانش آموزی بیستمین جشنواره خوارزمی به شرح زیر است:
عدنان بابكان رتبه اول كامپیوتر
اوژن دلیلی، مهدی قاسم علی پور رتبه دوم كامپیوتر
مهدی شكیبا رتبه سوم كامپیوتر
مهدی خلیل زاده شبستری و آرمین دلاوری رتبه دوم برق و الكترونیك
سینا كرتابی كاظم پور رتبه سوم برق و الكترونیك
مهراب قاسمی رتبه سوم برق و الكترونیك
علیرضا مفتخر رتبه سوم مكانیك
محمد مهدی تقی زاده پور كفاش رتبه سوم مكانیك
ام البنین بلوچی زاده رتبه دوم نانوتكنولوژی
حسین پاشایی پیرلوجه رتبه سوم نانوتكنولوژی
معصومه مهدی خانی رتبه دوم كشاورزی و منابع طبیعی
مهدی قاسمی رتبه سوم كشاورزی و منابع طبیعی
محمد سلیمانی، امیر حسین بهزادی رتبه سوم كشاورزی و منابع طبیعی
زهرا غفاری، زینب افتخاری طرقی رتبه سوم علوم زیستی
سیده فرناز جلال زاده رتبه اول هنر
آریا سیاوش پور رتبه دوم هنر
عارفه پیروزی رتبه دوم هنر
علیرضا ناظمیان رتبه دوم هنر
محمدسجاد عبدالوندی رتبه سوم هنر
محمدحسین عوض پور رتبه سوم هنر
ابوالفضل حمامی مایان رتبه اول زبان و ادبیات فارسی
صالح رحیمی بافقی رتبه اول زبان و ادبیات فارسی
بیتا شمشیری رتبه دوم زبان و ادبیات فارسی
پردیس مقدسی رتبه دوم ادبیات
امین صمدی رتبه دوم زبان و ادبیات فارسی
بهار رهنما عراقی رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی
مجید صالحی رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی
حسین لوجه رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی
محمدمهدی حاجی غلام سریزدی رتبه سوم علوم اجتماعی و روان شناسی
محمد سالاری، علیرضا صالحی رتبه سوم علوم اجتماعی و روان شناسی
نصیر زارع سلماسی، نسیم زارع سلماسی رتبه سوم شیمی

1397/09/26
13:39:44
5.0 / 5
52
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum