اعلام شهریه مدارس غیردولتی در اواخر خردادماه

اعلام شهریه مدارس غیردولتی در اواخر خردادماه

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره تعیین شهریه مدارس غیردولتی اظهار داشت: بخشنامه تعیین شهریه به استانها ابلاغ گردیده و مدارس درحال ثبت اطلاعات خود شامل تعداد معلمان، هزینه های جاری، نرخ اجاره بها، برنامه درسی و غیره هستند. ابلاغ شهریه ها اواخر خرداد ماه اعلام خواهد شد.


سعید صالح در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی در خصوص راهکارهای جبرانی و تقویت دروس در مدارس غیردولتی باتوجه به غیرحضوری برگزار شدن چندماه ابتدایی کلاس های درس اظهار نمود: مدارس غیردولتی موظف بودند سرفصل های درسی که وزارت آموزش وپرورش اعلام می کند را باکیفیت مناسبی عرضه کنند.
وی ادامه داد: اگر جایی هم محدودیتی وجود داشته و یا امکانش فراهم نبوده آن بخش باید جبران شود و آموزش های لازم برای دانش آموزان ارائه شود.
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه اگر قسمتی از دروس که جزو سرفصل های اصلی و اساسی بوده است جامانده باشد، مدرسه موظف است آنرا در قالب همان شهریه رسمی که دریافت کرده عرضه نماید اظهار داشت: اما ممکنست اولیای مدرسه به این نتیجه برسند که چون آموزش غیرحضوری بوده، لازم است کلاس تقویتی اجرا شود که با هماهنگی شورای مدرسه و منطقه و با رضایت خود اولیاء، ترتیب داده می شود.
صالح همین طور درباره تعیین شهریه مدارس غیردولتی اظهار داشت: بخشنامه تعیین شهریه به استانها ابلاغ گردیده و مدارس درحال ثبت اطلاعات خود شامل تعداد معلمان، هزینه های جاری، نرخ اجاره بها، برنامه درسی و غیره هستند. ابلاغ شهریه ها اواخر خرداد ماه اعلام خواهد شد.1401/03/10
10:05:17
5.0 / 5
247
تگهای خبر: آموزش , علم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دوستان انجمن پارسیان
انجمن پارسیان Parsian Forum