وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی 5 و 6 فروردین

وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی 5 و 6 فروردین

به گزارش انجمن پارسیان، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی ۵ و ۶ فروردین را تشریح و اعلام نمود که وضعیت جوی بیشتر این مناطق صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران فردا (۵ فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و برای یکشنبه ( ۶ فروردین) هم نیمه ابری، وزش باد و گاهی ابری و بارش پراکنده و در شب افزایش باد پیشبینی می شود.
وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز ابری تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود و وضعیت جوی کرج نیز در این دو روز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.
آسمان گرگان فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و مه رقیق خواهد بود و برای روز ۶ فروردین ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، درپاره ای نقاط مه آلود و وزش باد پیشبینی می شود. آسمان ساری صاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود و آسمان شهر رشت طی دو روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با احتمال بارش پراکنده پیشبینی می شود.
آسمان تبریز هم در این دو روز ( ۵ و ۶ فروردین ماه) نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید را تجربه می کند و آسمان مشهد صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود.
وضعیت جوی اهواز هم در دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق با غبارصبحگاهی در اواسط روز ابری همراه با احتمال بارش پراکنده باران خواهد بود. وضعیت جوی بندرعباس هم صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیشبینی می شود.
منبع:

1402/01/04
14:40:52
5.0 / 5
165
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum