برپایی اولین نمایشگاه دستاوردهای ایران درحوزه فناوری اطلاعات درارمنستان

برپایی اولین نمایشگاه دستاوردهای ایران درحوزه فناوری اطلاعات درارمنستان

انجمن پارسیان: تهران-نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای اولین بار از اول تا سوم تیرماه 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی ارمنستان در شهر ایروان برپا می گردد.


به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از مركز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه بزرگ فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال جمهوری اسلامی ایران در ایروان در گام نخست مقدمه ای برای حضور پررنگ و مستمر فعالان این عرصه در بازار رو به رشد و بدون محدودیت كشور ارمنستان و در گام بعدی ورود به بازار كشورهای مستقل مشترك المنافع (CIS) و روسیه است. شرایط متنوع مشاركت و خدمات بی سابقه، زمینه حضور همه علاقه مندان و واجدان شرایط را در این رویداد بزرگ برون مرزی فراهم آورده است.
از خدمات ویژه این نمایشگاه می توان به تأسیس و راه اندازی دفتر خدمات پشتیبانی مشاركت كنندگان، چاپ و توزیع كتاب نمایشگاه به سه زبان ارمنی روسی و گرجی و فراهم شدن امكان مشاركت اقساطی و مشاركت غیر حضوری اشاره نمود.
خدمات پشتیبانی مشاركت كنندگان در ایروان پایتخت ارمنستان راه اندازی می گردد و به صورت دفتر نمایندگی تك تك مشاركت كنندگان عمل می كند. این دفتر به مدت یك سال به صورت مجانی به مشاركت كنندگان خدمات عرضه می دهد. اهم خدمات دفتر پشتیبانی شامل عرضه خدمات رفاهی و اقامت مجانی مشاركت كنندگان در سفرهای آتی، رصد فرصت های كسب درآمد بازار ارمنستان ( و كشورهای آسیای میانه ) و اطلاع رسانی به مشاركت كنندگان و هماهنگی جلسات كاری در كشور ارمنستان می گردد.
با برنامه ریزی های دقیق و تمهیدات اندیشیده شده نزدیك به 50 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند كرد كه شامل فعالان و سرمایه گذاران حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از كشورهای ارمنستان، گرجستان و روسیه می گردد.
در كنار این نمایشگاه و به صورت همزمان جلساتی هم با اتحادیه های مرتبط از جمهوری ارمنستان و گرجستان برگزار می گردد كه هم افزایی مناسبی را برای استقبال و فراهم سازی بستر تعاملات جدید به وجود می آورد.
از جمله محورهای مختلف این نمایشگاه می توان به دانش دیجیتال و محتوای الكترونیكی، پایگاه های اینترنتی و نشر دیجیتال، نرم افزارهای همراه و هوشمند، بازی و هنرهای دیجیتال، كسب وكارهای نوپا و رسانه های اجتماعی اشاره نمود.
این نمایشگاه در اكسپو ایروان (محل نمایشگاههای بین المللی ارمنستان) در فضایی حدود 3 هزار مترمربع برگزار می گردد و شركت های دانش بنیان از حمایت های تبلیغاتی ویژه ای برخوردار خواهند بود. هدف از حضور شركت های دانش بنیان، فراهم آوردن بستر توسعه صادرات و رصد فرصتهای كسب درآمد در این نمایشگاه بزرگ است.
از كلیه شركت های دانش بنیان فعال دراین حوزه دعوت می گردد جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.tierolexpo.ir رجوع و یا با شماره های09917457765- 02171053435 تماس بگیرند.
علمی**1023**1440


1396/12/15
13:52:24
5.0 / 5
4820
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum