فناوران و ایده پردازان گردشگری گرگان گردهم می آیند

فناوران و ایده پردازان گردشگری گرگان گردهم می آیند

انجمن پارسیان: گرگان - شهردار گرگان از برگزاری اولین رویداد ؛استارتاپ ویكند گردشگری؛ در این شهرستان خبرداد و اظهار داشت: مركز گلستان در سه روز آخر هفته جاری 19( تا 21 اردیبهشت) میزبان ایده پردازان و فناوران حوزه گردشگری می باشد.


عبدالرضا دادبود روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: با هدف پشتیبانی از محصولات و كالاهای فناورانه ملی كه ماحصل استارتاپ های بومی است و هم تولید نشاط در ایده پردازان جوان و بهره مندی از ایده های فناورانه در حوزه گردشگری، این رویداد برگزار می گردد.
به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایرنا برپایه استانداردهای استارتاپ ویكند، این رویداد یك برنامه 54 ساعته آخر هفته است كه در آن گروهی ازعلاقمندان به راه اندازی كسب و كارهای نوپا، فناوران حوزه های مختلف، هنرمندان گرافیست و صاحبان ایده گردهم آمده تا فرایند تبدیل ایده به محصول تجاری فناورانه را با همراهی مربیان مجرب و متخصص تجربه كنند و در نتیجه كار را به داوران عرضه كنند.
به قول شهردار گرگان؛ ارتقای برند شهری گرگان، توسعه گردشگری الكترونیك و بررسی ایده های برتر گردشگری شهری هم از اهداف این رویداد است.
وی اظهار داشت: مسوولیت دبیرخانه این رویداد به دفتر برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی شهرداری سپرده شده كه با همكاری تیم گرگان استارتاپ و همراهی و حمایت تعدادی از مجموعه های دولتی و خصوصی در حال برنامه ریزی و پیگیری است.
شهردار گرگان اضافه كرد: علاقمندان به ایجاد كسب و كارهای فناورانه در موضوعات مختلف در رابطه با گردشگری می توانند با استفاده از ثبت نام در سایت www.gorgansw.ir در این رویداد شركت نمایند.
وی با یادآوری انواع گردشگری شهری، بوم گردی و اكوتوریسم، گردشگری سلامت، گردشگری ورزشی اظهار نمود: گرگان دارای قابلیت های فراوانی در زمینه گردشگری می باشد كه محصولات فناورانه و خلاق برآمده از اینگونه رویدادها و استارتاپ ها برای ترویج و توسعه آن كمك كننده خواهد بود.
شهر گرگان مركز استان گلستان افزون بر 350 هزار نفر جمعیت دارد و از مناطق گردشگری و زیبای شمال كشور است.
3014/1648


1397/02/18
12:16:47
5.0 / 5
4991
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum