فنی و حرفه ای گچساران آماده پذیرش كارآموز است

فنی و حرفه ای گچساران آماده پذیرش كارآموز است

انجمن پارسیان: گچساران - رئیس فنی و حرفه ای گچساران اظهار داشت: مركز فنی و حرفه ای این شهرستان آماده پذیرش متقاضیان مهارت آموزی در رشته های مختلف صنعتی و خدماتی است.


علی گرامی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران تصریح كرد: هم اكنون با حضور 169 كارآموز گچسارانی در 9 رشته، آموزش مهارت حرفه آموزی در حال انجام می باشد.
وی تصریح كرد: درسال گذشته61 دوره آموزشی برای مهارت آموزی به یكهزار و 77 نفر برگزار گردید.
گرامی با اشاره به این كه دوره های فنی و حرفه ای به صورت مجانی آموزش داده می گردد اضافه كرد: كارگاه های سیارفنی وحرفه ای گچساران در روستاها، زندان و پادگان ها هم فعالیت می كند.
رئیس فنی و حرفه ای گچساران اظهار داشت: تلاش می گردد در سالجاری متناسب با بازار كار دوره های جدیدی در مركز فنی و حرفه ای راه اندازی شود.
عمران، معماری، صنعت نفت، PLC، لوازم خانگی پیشرفته، تولید و مدیریت گلخانه و لوله كشی ساختمان از مهمترین رشته های آموزش فنی و حرفه ای گچساران است.
نقشه خوانی، متره و تهیه صورت وضعیت راه سازی، اتوكد دو و سه بعدی، امور پیمان ها، تأسیسات برقی و مكانیكی، قوانین بیمه، اصول تخریب، گود برداری و اجرای سازه های نگهبان، معماری داخلی، نرم افزار، آمادگی آزمون نظام مهندسی، آشنایی با اصول مهندسی ارزش دوره پیشرفته و تخصصی نرم افزار و شبیه سازی مخازن نفت و گاز با استفاده از نرم افزار از دیگر رشته های فنی و حرفه ای گچساران است.
وی هدف از آموزش های مهارتی را تربیت نیروی انسانی ماهر برای رونق اشتغال و كمك به افزایش تولید ملی عنوان نمود.
رئیس صندوق كار آفرینی امید گچساران هم اظهار داشت: از ابتدای سال 1396 تا آخر اردیبهشت امسال به بیش از 155نفر از كسانی كه مدرك فنی و حرفه ای را كسب كرده بودند تسهیلات كم بهره پرداخت گردید.
بیت الله افروشته اضافه كرد: صندوق كار آفرینی امید آماده پرداخت تسهیلات اشتغال به كارآموزان فنی و حرفه ای در گچساران است.
دوگنبدان مركز شهرستان 124 هزار نفری گچساران در 150 كیلومتری یاسوج مركز كهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
8143/1662


1397/03/07
13:15:22
5.0 / 5
5525
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum