رئیس سی و پنجمین كنفرانس پارك های علم و فناوری:

ایران ۶ هزار و ۸۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل در حوزه تكنولوژی دارد

ایران ۶ هزار و ۸۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل در حوزه تكنولوژی دارد

انجمن پارسیان: اصفهان - رئیس سی و پنجمین كنفرانس پارك های علم و فناوری اظهار داشت: ایران شش هزار و ۸۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل در حوزه تكنولوژی دارد.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از مهر، مهدی ابطحی بامداد دوشنبه در افتتاحیه كنفرانس جهانی پارك های علم و فناوری به میزبانی اصفهان با اشاره به اینكه امروز پارك های علم و فناوری اصفهان میزبان سی و پنجمین دوره است و خوشحالیم كه علی رغم تبلیغات منفی كه طی چند ماه اخیر ضد ایران صورت گرفت شاهد حجم وسیع حضور چهره های جهانی در اصفهان هستیم، تصریح كرد: شهرك علمی - تحقیقاتی اصفهان همیشه پیشرو در دانش و فناوری بوده است.
وی افزود: ما بیش از ۲۰ سال است كه عضو «آی اس تی پی»، هستیم و بیش از ۲۰ شركت دانش بنیان را به عضویت این انجمن جهانی درآورده ایم.
رئیس سی و پنجمین كنفرانس پارك های علم و فناوری اضافه كرد: هم اكنون كشور ما شش هزار و ۸۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل در حوزه تكنولوژی دارد كه با ارتباطات خود با «آی اس تی پی» توانستیم مناسبات خود با مراكز جهانی را تقویت نماییم و به دنبال گستردگی ارتباطات خود هستیم.
وی خاطرنشان كرد: به دنبال ارتقای مناسبات بین المللی با استفاده از پارك های علم و فناوری هستیم و می توانیم با استفاده از این كنفرانس به راه های مشاركت بیشتری برسیم چراكه این ارتباطات در چارچوب علم است.
ابطحی تصریح كرد: همینطور می توانیم با تولید كمیته های علمی، دانش و تجربه خویش را با كشورهای عضو به اشتراك بگذاریم.
وی با اشاره به اینكه سعی كردیم با استفاده از مناسبات مختلف در این كنفرانس زمینه را برای افزایش دانش علم و فناوری برای دانشجویانمان تسهیل نماییم، خاطرنشان كرد: در این كنفرانس مباحث علمی عرضه می گردد و فرصت خوبی برای ما و دیگر كشورهای میهمان خواهد بود تا از پیشرفت در حوزه علم و فناوری لذت ببریم.
رئیس سی و پنجمین كنفرانس پارك های علم و فناوری افزود: از معاونت علم و فناوری رئیس جمهور، وزارت علوم و شهرداری اصفهان كه در برگزاری این كنفرانس بسیار از ما حمایت كرده اند، تشكر می كنم.

1397/06/15
12:29:04
5.0 / 5
4468
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum