نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان ایلام افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان ایلام افتتاح شد

انجمن پارسیان: همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان ایلام با حضور استاندار ایلام، رئیس دانشگاه و تعدادی از مسئولان در محل دانشگاه ایلام بمدت سه روز افتتاح شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه ایلام روز یكشنبه در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: از همه طرح های پژوهشی و فن آوری كه به اقتصاد و اشتغال استان كمك نماید، حمایت جدی میگردد.
محمد علی اكبری اضافه كرد: در این نمایشگاه با 68 غرفه آخرین فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی و فناوری واحدهای فناوری پارك علم و فناوری، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، سازمان ها و ارگان های استان ایلام به معرض نمایش گذاشته شده است.
وی با اشاره به اینكه همزمان با شروع به كار این نمایشگاه از چهار شركت دانش بنیان رونمایی گردید، اظهار داشت: 42 غرفه مشترك و واحد، 15 شركت صنعتی با مدیریت شركت شهرك های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام، 10 محصول فناورانه پارك و مركز رشد و سه طرح فناورانه مشترك دانشگاه ایلام، شركت توزیع نیروی برق در این نمایشگاه حضور دارند.
رئیس دانشگاه ایلام افزود: همین طور 6 طرح كاربردی و مساله محور مشترك دانشگاه ایلام، پارك علم و فناوری اداره كل فناوری اطلاعات و ارتباطات با سازمان مدیریت و برنامه ریزی اداره كل مسكن به نمایش گذاشته شده است.
علی اكبری اشاره كرد: انجام اقدامات پژوهشی كاری خارق العاده و خارج از توان جوانان ما نیست و این مسیر برای همه كسانی كه تلاش و پشتكار لازم را داشته باشند هموار بوده و در حقیقت خواستن همان توانستن است.
7180/6119


1397/09/25
13:59:58
5.0 / 5
4603
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum