معاون رئیس جمهوری:

بازاریابی مشكل عمده شركت های دانش بنیان است

بازاریابی مشكل عمده شركت های دانش بنیان است

انجمن پارسیان: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به اینكه عمده مشكلات شركت های دانش بنیان بازاریابی است اظهار داشت: بخشی از این مشكلات مربوط به شركت های دانش بنیان است كه نتوانسته اند محصول خودرا درست تجاری سازی كنند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایرنا، سورنا ستاری روز دوشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای علم و فناوری خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اضافه كرد: دستگاه های داخل استان باید به جوانان فعال در این عرصه كمك كنند و در خراسان جنوبی شركت های دانش بنیان خوبی فعال است كه امروز در حوزه آی تی به كل كشور سرویس می دهند.
وی تصریح كرد: یك مجموعه حمایتی از شركت های دانش بنیان داریم كه در این راستا نقش پارك علم و فناوری مهم می باشد.
ستاری افزود: پارك علم و فناوری خراسان جنوبی باید هماهنگی لازم را با همه اركان های استان و استانداری و دیگر سازمان های دولتی در نمایش مجوز پارك داشته باشد و فعالیت پارك استان خوب بوده و وظیفه ما پشتیبانی از پارك است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: در خراسان جنوبی باید اكوسیستم داشته باشیم كه از جوانان حمایت شود و اراده پشتیبانی از جوانان از پول و تسهیلات مهم تر است.
اكنون بیشتر از 170 شركت دانش بنیان و فناور در خراسان جنوبی وجود دارد كه 16 شركت مستقر در ساختمان پارك علم و فناوری استان است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری امروز (دوشنبه) برای بازدید از طرح ها و واحدهای علمی و دانش بنیان به خراسان جنوبی سفر كرد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار و تعدادی از مسئولان استان قرار گرفت.
«سورنا ستاری» در این سفر از شركت های مركز رشد واحدهای فناور و شركت دانش بنیان تروند زعفران شهرستان قاینات، شركت های مستقر در پارك علم و فناوری خراسان جنوبی، شركت كشت بافت خاوران خوسف و دو شركت فعال دانش بنیان صنعتی دیگر بازدید كرد.
افتتاح و بازدید از مركز نوآوری دانشگاه بیرجند، دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و شركت در نشست شورای اداری استان از دیگر برنامه های سفر یك روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بیرجند است.
7559 * 6054


1397/10/17
21:42:52
5.0 / 5
4415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum