سرپرست مركز مطالعات شهرداری تهران خبر داد

برگزاری یازدهمین جشنواره پژوهش در مدیریت شهری

برگزاری یازدهمین جشنواره پژوهش در مدیریت شهری

به گزارش انجمن پارسیان سرپرست مركز مطالعات شهرداری تهران اظهار داشت: یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در ۹ محور اصلی و با شعار تهران به سمت ۱۴۰۰ خرداد سال ۹۸ برگزار می گردد.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، میثم بصیرت اضافه كرد: شناسایی، تبادل و ترویج یافته های علمی و تجارب جهانی حوزه مدیریت شهری مهمترین هدف شكل گیری این جشنواره است وسال آینده محور ویژه این كنفرانس برند شهری است.

به گفته وی تكریم پدیدآورندگان آثار در حوزه های مختلف مدیریت شهری و تقویت كاربست پژوهش های نظری و دستاوردهای علمی از دیگر اهداف این جشنواره هستند.

بصیرت با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در ۹ محور تخصصی اظهار داشت: زیرساخت های مدیریتی و توسعه شهری، مالی و اقتصاد شهری، اجتماعی و فرهنگی، كاربست پروژه های پژوهشی، حمل و نقل و ترافیك، خدمات شهری و محیط زیست، فنی و عمرانی، معماری و شهرسازی، ایمنی و بحران همچون محورهای تخصصی این جشنواره هستند.

رئیس شورای سیاستگذاری یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری شعار امسال را «به سوی تهران ۱۴۰۰» دانست و اظهاركرد: علاقه مندان می توانند آثار خویش را در چارچوب های مختلف كتاب، مقاله، رساله و طرح پژوهشی تا نیمه فروردین ۹۸ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند همینطور جهت شركت در كارگاه ها و پنل های تخصصی تا نیمه اردیبهشت سال آینده اقدام نمایند و از امكانات این جشنواره بهره مند شوند.

بصیرت با اشاره به اینكه جشنواره سال آینده شامل چهار بخش اصلی خواهد بود، اظهار داشت: بخش اول آثار افراد حقیقی، بخش دوم مربوط به افراد حقوقی و بخش سوم هم كنفرانس است كه با عنوان برند شهری و با شعار به سمت تهران ۱۴۰۰ و آخرین بخش هم كارگاه ها و پنل های تخصصی است كه داوری و برگزار می گردد.

طبق گزارش روابط عمومی مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، بصیرت تصریح كرد: حركت به سمت شهری برخوردار از پایداری مناسب و مناسبات صحیح و متناسب با ابعاد و خصوصیت های ترسیم شده در اسناد فرادستی، نیازمند انجام مطالعات و پژوهش های گسترده، كاربست دستاوردهای تحقیقات و بهره گیری از نوآوری در مدیریت كلان شهر تهران است.
1397/11/29
14:48:25
5.0 / 5
4660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum