آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه سلامت به لبنان

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه سلامت به لبنان

انجمن پارسیان: مشاور وزیر بهداشت در امور زنان با تاكید بر تبادل تجربیات حوزه سلامت میان دو كشور ایران و لبنان، اظهار داشت: در این دیدار بر تبادل تجربیات حوزه سلامت میان دو كشور ایران و لبنان تاكید شد و ایران آمادگی خود برای انتقال تجربیات بخش بهداشت، درمان و آموزش به لبنان را اعلام نمود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دكتر ساره محمدی در حاشیه دیدار هیات زنان لبنان با مدیران زن حوزه سلامت، هدف از سفر این هیات به ایران را آشنایی لبنان با دستاوردهای 40 ساله پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حوزه امور زنان در بخش بهداشت و درمان بیان كرد و اظهار داشت: در این دیدار، توضیحاتی در مورد فعالیت های بهداشت و درمان در حوزه امور زنان داده شد و هیات لبنانی با عملكرد، تجربیات و حوزه سلامت ایران در حوزه زنان آشنا شدند.

بنابر اعلام وبدا، مشاور وزیر بهداشت در امور زنان درانتها اظهار داشت: همچنین، در این دیدار بر تبادل تجربیات حوزه سلامت میان دو كشور ایران و لبنان تاكید شد و ایران آمادگی خود برای انتقال تجربیات بخش بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به لبنان را اعلام نمود.
همچنین رئیس هیات اعزامی زنان لبنان و فعال سیاسی كشور لبنان، با اشاره به دستاوردهای بزرگ ایران در همه حوزه ها و حوزه سلامت، اظهار داشت: ایران توانسته به دستاوردها و موفقیت های زیادی در حوزه امور زنان برسد و این نشان داده است كه ایران به امور زنان توجه خاص و ویژه ای دارد.

دكتر علی ظاهر در حاشیه دیدار هیات زنان لبنان با مدیران زن حوزه سلامت ایران ضمن بیان این مطلب، اضافه كرد: توجه ویژه به بهداشت و درمان زنان و ایجاد مراكز مشاوره و مراكز تخصصی درمانی برای زنان نشان داده است كه ایران جز كشورهای پیشرفته در حوزه امور زنان است.

ظاهر با اشاره به اینكه ایران و لبنان می توانند همكاریهای خوبی در حوزه دارو با یكدیگر داشته باشند، اضافه كرد: ایران در حوزه دارو پیشرفت های زیادی داشته و هم اكنون لبنان دارای كارخانه های داروسازی است و اگر دولت های ایران و لبنان به این بخش توجه بیشتر داشته باشند می توانیم بخش خصوصی را در حوزه دارو مشاركت دهیم.1397/12/01
14:17:12
5.0 / 5
4549
تگهای خبر: آموزش , تخصص , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum