در بنیاد ملی نخبگان محقق می شود؛

اجرای طرح احمدی روشن برای پرورش نیروهای مستعد

اجرای طرح احمدی روشن برای پرورش نیروهای مستعد

به گزارش انجمن پارسیان بنیاد ملی نخبگان طرحی با عنوان احمدی روشن را در جهت پرورش نیروی انسانی مستعد و هموار كردن راه پیشرفت مستعدان برتر و توانمندسازی آنان برگزار می نماید.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از بنیاد ملی نخبگان، نشست هم اندیشی مستعدان برتر دكتری تخصصی و حرفه ای با قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و رئیس بنیاد نخبگان استان تهران با هدف رفع موانع فعالیت های نخبگانی، بهبود عملكرد و خدمت رسانی به اجتماعات نخبگانی، افزایش ظرفیت اجتماع نخبگانی و فرصت سازی مناسب بر مبنای اصول عدالت و انصاف، برگزار گردید.
محمود سعادت فومنی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان ابتدا در مورد نظام وظیفه و روند سرباز نخبگی توضیحاتی را عرضه كرد و اظهار داشت: با عنایت به قوانین نظام وظیفه، امكان جایگزین كردن پروژه های طرح شهید احمدی روشن و استفاده از آن بعنوان پروژه سربازی وجود ندارد.
وی اضافه كرد: اقدامات بنیاد در بحث نظام وظیفه در جهت قوانین مصوب كشور در این حوزه خواهد بود و بنیاد هم از آن عدول نمی نماید.
سعادت فومنی با اشاره به ضرورت رفع نیازهای اساسی كشور در پروژه های تحقیقاتی، تصریح كرد: هدف اصلی این طرح پرورش نیروی انسانی مستعد و هموار كردن راه پیشرفت مستعدان برتر و توانمندسازی آنان است؛ هرچند كه در این راه امكان دارد مسائل كلان كشور هم در طرح ها لحاظ شود.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان افزود: كمك به تجربه پژوهش علمی در سایه یك استاد خبره و فعالیت گروهی همچون نتایج متصور برای این طرح شهید احمدی روشن است.
سعادت فومنی با اشاره به ضرورت رفع نیازهای اساسی كشور در پروژه های تحقیقاتی، تصریح كرد: هدف اصلی طرح احمدی روشن پرورش نیروی انسانی مستعد و هموار كردن راه پیشرفت مستعدان برتر و توانمندسازی آنان است؛ هرچند كه در این راه امكان دارد مسائل كلان كشور هم در طرح ها لحاظ شود.

1397/12/13
13:00:31
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: تحقیقات , تخصص , علم , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum