تاكید وزیر بهداشت بر ضرورت مجازات های بازدارنده برای متخلفین عرصه بهداشت

تاكید وزیر بهداشت بر ضرورت مجازات های بازدارنده برای متخلفین عرصه بهداشت

به گزارش انجمن پارسیان وزیر بهداشت اظهار داشت: امیدوارم امسال با همكاری سازمان تعزیرات حكومتی و مراجع قضائی با تخلفات حوزه بهداشت به گونه ای برخورد شود كه از ارتكاب مجدد تخلف جلوگیری كند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه مراسم مانور مهندسی بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی با بیان این كه امروز مانور بسیج سلامت نوروزی در حوزه بهداشت و با همكاری اورژانس و تعزیرات حكومتی آغاز شد، اظهار داشت: این مانور تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد و همكاران بهداشت محیط ضمن بازرسی های مكرر و مؤثر از اماكن مختلف با دستگاه های مجهز و اتوماتیك بازرسی های خویش را انجام داده و در صورت مشاهده تخلف بر مبنای قانون با متخلفین برخورد می كنند.
وی ادامه داد: امیدواریم عرضه كنندگان مواد غذایی هم رعایت حال مردم را داشته باشند تا كمترین مشكلات بهداشتی را در این ایام داشته باشیم. همینطور امیدوارم مردم با رعایت مسائل ایمنی در طول سفر ایام خوبی داشته باشند.
وی درباره ضرورت برخوردهای قانونی و بازدارنده با متخلفین عرصه بهداشت اظهار داشت: به هر حال در این حوزه قسمتی از كار در دست ما است و قسمتی هم خارج از حوزه وزارت بهداشت است. بر این اساس امیدوارم در نوروز امسال با كمك تعزیرات حكومتی و مراجع قضائی كار را با دقت و شدت بیشتری انجام دهیم و اگر كسی مرتكب تخلف شد، مجازاتش به گونه ای باشد كه از ارتكاب به تخلف مجدد پیشگیری كند.
وی در پاسخ به سوالی درباره استفاده از دفاتر خدمات سلامت در بخش خصوصی، اظهار داشت: ما به توسعه استفاده از بخش خصوصی برای كلیه خدمات موافقیم و می خواهیم كه این خدمات را توسعه دهیم.1397/12/20
14:20:42
5.0 / 5
4230
تگهای خبر: توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum