معاون علمی رئیس جمهور:

نوآوری كلید گذر از تحریم ها و بحران هاست

نوآوری كلید گذر از تحریم ها و بحران هاست

به گزارش انجمن پارسیان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پیام تبریك به مناسبت شروع سال ۱۳۹۸ تصریح كرد: نوآوری، رمز عبور ما از حال بد به حال خوب و كلید گذر از تحریم ها و بحران هاست.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان، به مناسبت شروع سال ۱۳۹۸، ضمن تبریك نوروز به مردم ایران اسلامی، پیام تبریك صادر كرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
«نور نوروز، روشن شده است. زمین، زنده و زمان، تازه. جهان به تكاپو افتاده است برای آغازی دیگر. روزگاری دیگر پا به كائنات گذاشته است و همه چیز سبز.
نو شدن، آدابی دارد. تازگی هم، آئینی. آئینه جهان، انسان است. انسان، سازنده جهان. هر چه ما نو شویم، جهان، نوین خواهد شد.
راز روزگار ما، بر ملاست امروز؛ نو به نو شدن همواره، همیشگی، پایدار. این گونه است كه راه و رسم نوروز، در قلب و ذهن ما آدمیان، به گل خواهد نشست و میوه های شیرین به كام مان خواهد داد.
اینك، گاه چشم انداختن نو به نوآوری است. نوآوری، رمز عبور ما از حال بد به حال خوب است. كلید گذر از تحریم ها و بحران هاست.
«زیست بوم فناوری و نوآوری»، نو گلی برای عطرآگین كردن زمانه ایران و ایرانی ست. این زیست بوم، حیات همه نواحی ما را شاداب می كند و پر از دستاوردهای ناب.
فرا رسیدن سال ۱۳۹۸ را كه از جانب رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، سال «رونق تولید» نامیده شده است، به همه مردم عزیز ایران، تلاش گران عرصه سازندگی میهن و دلسوزان این سرزمین پاك، شادباش می گویم و آرزوی نو شدن هر روز را برای جمله ی نوآوران و خلاقان این دیار دارم.

1398/01/07
14:11:38
5.0 / 5
4862
تگهای خبر: علم , فناوری , نخبگان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum