ارسال ۵۰ كانكس برای تشكیل كلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

ارسال ۵۰ كانكس برای تشكیل كلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

انجمن پارسیان: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان نباید تحت تاثیر عوامل بحرانی قرار گرفته و مختل شود، از این رو در نظر داریم هرچه سریع تر ۵۰ كانكس جهت تشكیل كلاس درس به مناطق سیل زده گلستان ارسال نماییم تا در فاصله بازسازی و ترمیم مدارس، روند آموزشی دانش آموزان ادامه پیدا كند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از آموزش و پرورش گلستان، مهرالله رخشانی مهر سپس بازدید از مدارس سیل زده گلستان در جمع مدیران آموزش و پرورش استان، اظهار نمود: از دیرباز، مدارس مكان مقدسی برای تعلیم و تعلم بوده است اما با عنایت به حوادث اخیر پیش آمده، آشكار شد كه علاوه بر آن، مدارس پایگاه های مدیریت بحران باز هستند.
رئیس سازمان توسعه و تجهیز مدارس كشور اشاره كرد: ۳۰۰۰ میز و نیمكت برای مدارس لطمه دیده از سیل گلستان، در حال بارگیری و ارسال است.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ساخته شدن تعداد زیادی مدرسه در استان توسط خیرین مدرسه ساز، اظهار داشت: دست همه خیرین محترم مدرسه ساز را به گرمی می فشاریم و از همه آنها می خواهیم تا بار دیگر دست به دست هم داده و آموزش و پرورش را در راه بازسازی مدارس یاری كنند.
این مقام مسئول در ادامه اشاره كرد: با دستور وزیر آموزش و پرورش پنج میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز سیستم های گرمایشی مدارس لطمه دیده به آموزش و پرورش گلستان اختصاص پیدا كرده است.1398/01/10
22:56:17
5.0 / 5
4358
تگهای خبر: آموزش , توسعه , سیستم , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum