رئیس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران خبر داد

افزایش كمك هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان

افزایش كمك هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان

انجمن پارسیان: مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از افزایش كمك هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان آگاهی داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، نادمی در ششمین همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران كه با حضور شهردار تهران امروز جمعه در محل دریاچه خلیج فارس برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۱۳۹۷ از یكسو باوجود تورمی كه به وجود آمده بود و مشكلاتی كه در تأمین خواروبار برای سبد كالایی بازنشستگان وجود داشت و از طرف دیگر بودجه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تنها ۱۰ درصد رشد داشت، موفق شدیم با تلاش گسترده همكاران مان در این سازمان، سبد كالایی بازنشستگان را بدون كاهش كیفی و كمی همانند سال های قبل تأمین نماییم.
وی ادامه داد: سال قبل مجموعه سبد كالایی كه به بازنشستگان شهرداری تهران اهدا شد حدود یك میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه در بر داشت كه اگر عنایت ویژه شهردار تهران نبود بالقطع تأمین این سبد كالایی غیرممكن بود.
وی افزود: در سال ۹۷ در چارچوب خدمات سفر تعداد زیادی از بازنشستگان به شهرهای زیارتی سفر كردند و تعداد زیادی باز با ستاندن تخفیف ۵۰ درصد از خدمات رفاهی و گردشگری در شهرهای مختلف بهره بردند. همین طور در سال قبل توانستیم پنجمین دوره المپیاد ورزشی ویژه بازنشستگان شهرداری تهران را برگزار نماییم و انشالله در پاییز امسال ششمین دوره را با شركت فعال بازنشستگان و گستردگی تنوع رشته های ورزشی برگزار خواهیم كرد.
مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران كوشش برای كوچك سازی و سودآور كردن شركت های تابعه شهرداری تهران را یكی دیگر از دستور كارهای این سازمان برای سال های آینده خواند و اضافه كرد: بالقطع در حوزه خدمات ورزشی با تعاملی كه با سازمان ورزش شهرداری تهران به وجود آمده تلاش خواهیم كرد خدمات مناسب تری به مجموعه بازنشستگان شهرداری تهران نمایش نماییم. بالقطع در شش ماهه نخست سال جاری اولین مجموعه ورزشی ویژه بازنشستگان شهرداری تهران افتتاح می گردد.
وی اشاره كرد: برای سال جاری بالقطع به سمت افزایش نمایش خدمات رفاهی غیر حضوری برای بازنشستگان شهرداری تهران حركت خواهیم كرد و خدماتی همچون صدور دفترچه بیمه درمانی، درخواست سفر و … به صورت غیر حضوری نمایش خواهد شد. همین طور مبلغ تسهیلات نمایش شده به بازنشستگان امسال از پنج میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان و همین طور كمك هزینه ازدواج فرزندان به ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا خواهدنمود.
منبع:

1398/02/13
12:05:07
5.0 / 5
4257
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum