كشف 37 كیلوگرم هروئین از مخفیگاه زوج جوان در پایتخت

كشف 37 كیلوگرم هروئین از مخفیگاه زوج جوان در پایتخت

به گزارش انجمن پارسیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری یك زوج قاچاقچی و كشف 37 كیلوگرم هروئین، اظهار داشت: این عملیات با همكاری پلیس غرب استان تهران انجام شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد بخشنده درباره این خبر اظهار داشت: به دنبال كسب خبری از جانب پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران در مورد فعالیت یك زوج قاچاقچی در محدوده های غرب تهران و استان تهران، تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت وارد عمل شدند.

وی اظهار نمود: در تحقیقات فنی و تخصصی انجام شده از جانب ماموران این یگان مشخص شد كه مردی به نام حسن 47 ساله به همراه همسر 40 ساله اش، ضمن قاچاق 37 كیلوگرم هروئین به شهر تهران، مبادرت به توزیع این مواد در محدوده های غرب، جنوب غرب تهران و استان تهران می كند.

وی ادامه داد: در تحقیقات تكمیلی هر دو زوج قاچاقچی و مخفیگاه آنها شناسایی و بعد از هماهنگی از جانب مرجع قضائی و با همكاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران، طی یك عملیات مشترك، موفق به دستگیری این متهمان در مخفیگاهشان شدند.
سرهنگ بخشنده، خاطرنشان كرد: در این عملیات كه در محدوده جنوب غرب تهران انجام شده هر دو متهم این پرونده دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها 37 كیلوگرم هروئین كه در بسته های مختلف جاسازی شده بود، كشف شد.
برپایه گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در انتها با اشاره به اینكه هم اكنون هر دو به جرایم خود در خصوص قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف كرده اند، اظهار نمود: هم اكنون متهمان برای تحقیقات بیشتر پیرامون شناسایی سایر همدستانشان در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار دارند.1398/02/16
14:42:07
5.0 / 5
4266
تگهای خبر: تحقیقات , تخصص , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum