دستگیری ۳مرد در حال تكه تكه كردن پراید

دستگیری ۳مرد در حال تكه تكه كردن پراید

به گزارش انجمن پارسیان رئیس كلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری سارقان قوی هیكل در حال اوراق كردن یك خودروی سواری اطلاع داد.


سرهنگ چنگیز ایدون در گفتگو با ایسنا دراین باره اظهار داشت: مأموران گشت كلانتری ۱۶۰ خزانه حوالی ساعت ۱۸: ۳۰ روز پنجشنبه در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند كه مشاهده نمودند در یكی از خیابان های فرعی و كم تردد، سه مرد قوی هیكل از یك دستگاه خودرو پراید پیاده شده و مبادرت به تكه تكه كردن یك دستگاه خودروی سواری پراید دیگر كردند.
وی با اشاره به اینكه با مشاهده این اقدام بلافاصله عوامل عملیات كلانتری خزانه هم به محل حاضر شدند، اظهار داشت: در عملیاتی پلیس این سه نفر دستگیر و به كلانتری منتقل شدند كه در بازجویی هایی اولیه به جرم خود در خصوص سرقت خودرو سواری و اوراق كردن آن اعتراف كردند.
ایدون افزود: این افراد در اعترافات خود مدعی شدند كه بعد از سرقت سواری پراید، قصد داشتند تا قطعات و تكه های مختلف آنرا به فروش برسانند كه دستگیر شدند.
رئیس كلانتری ۱۶۰ خرانه با اشاره به بررسی سوابق متهمان دستگیر شده، اظهار داشت: این افراد بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند و یكی از آنها دارای سابقه دستگیری بود و دو نفر دیگر فاقد سابقه كیفری بودند.
ایدون با اشاره به ۹ تشكیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، تصریح كرد: این افراد به همراه خودرو مسروقه مكشوفه به دادسرا عرضه شدند تا با حكم قضائی نسبت به كشف دیگر جرایم احتمالی و هم رسیدگی به جرمشان اقدام گردد.1398/02/21
14:28:50
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum