بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت روز قدس

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت روز قدس

به گزارش انجمن پارسیان جهادگران جهاددانشگاهی در آستانه روز قدس اعلام نمودند كه همگام با سایر اقشار ملت بخصوص دانشگاهیان و دانشجویان آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از جهاددانشگاهی؛ این نهاد اطلاعیه ای به مناسبت روز قدس صادر كرد كه متن بیانیه به شرح زیر است:
«خداباوری، حق مداری و یاری مظلوم از شاخصه های انقلابی گری است و یقیناً از یك امت بزرگ انقلابی انتظاری جز پایبندی به این مفاهیم بلند و بسط اندیشه متعالی فارغ از مرزهای جغرافیایی نمی رود.
روز قدس و آرمان فلسطین بعنوان یك هویت اصیل و ابتكاری جاودان از طرف سلسله جنبان بیداری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مصداق بارز این پایبندی و هم عهدی میان ملت انقلابی ایران اسلامی و سایر مسلمانان و آزادی خواستار جهان است كه امروز آنچنان ریشه دوانده كه به هیچ قیمتی قابل معامله نیست.
با وجود تلاش ها و دست و پازدن های قدرتهای استكباری، جبهه مقاومت قدرتمندتر از گذشته و این حقیقت ملموس تر از پیش رخ نمایی می كند كه: روز قدس، روز حیات اسلام است؛ روز منكوب كردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و گامی بزرگ در راه تحقق اهداف یك خیزش جهانی در مقابل ظلم و غصب و اشغال.
قدس، پایتخت فلسطین است و كانون توجه، احترام و دلبستگی بیشتر از یك میلیارد و نیم مسلمان در سرتاسر عالم و روز قدس نماد مقاومت در مقابل دنیای شیطانی استكبار و رژیم اشغالگر است كه همه امكانات خودرا به كار گرفته تا این واقعیت را انكار نماید.
گرامیداشت روز جهانی قدس، نه تنها حركت در همان مسیر حق مدارانه اولیای الهی است بلكه یك جهاد و تكلیف دینی محسوب می شود. همه ملت باید فریاد اعتراض خودرا بلند كنند و مردم مظلوم فلسطین را یاری رسانند.
بی شك امسال نیز، مردم مؤمن و روزه دار در سراسر كشور، همصدا با مسلمانان و آزادگان عالم در روز قدس همچون سالهای گذشته با راهپیمائی پرشكوه خود، این روز را گرامی داشته و با حضور پرصلابتشان، سبب دلگرمی و حماسه آفرینی هرچه بیشتر ملت فلسطین و وحشت صهیونیسم بین الملل خواهند شد.
جهادگران جهاددانشگاهی در آستانه این روز بزرگ اعلام می دارند كه همگام با سایر اقشار ملت خصوصاً دانشگاهیان و دانشجویان آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت تا بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مدظله العالی) حمایت خودرا از مبارزات اسلامی و حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین در راه رهایی قدس شریف به گوش جهانیان برسانند.»

1398/03/09
14:01:54
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: دانشگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum