ارابه آزار و اذیت ۵ زن در تهران متوقف گردید

ارابه آزار و اذیت ۵ زن در تهران متوقف گردید

انجمن پارسیان: راننده ای كه تحت پوشش مسافربر مبادرت به آزار و اذیت پنج زن كرده بود، دستگیر شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، در تاریخ بیست و ششم آبان ماه سال قبل پرونده ای درباب آزار و اذیت چند زن از طرف راننده یك دستگاه خودرو مسافربر از دادسرای امور جنایی به معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع و پی آن رسیدگی به پرونده در دستوركار مأموران قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات، یكی از شاكیان كه زنی جوان بود با حضور در پلیس آگاهی به كارآگاهان اظهار داشت: در ساعت ۲۱: ۵۰ دوازدهم آبان ماه سال ۹۷ از مقابل ایستگاه متروی نوبنیاد به مقصد حكیمیه سوار یك دستگاه خودروی پراید شدم، مدتی بعد راننده بعد از پیاده كردن دیگر مسافران از مسیر اصلی خود منحرف شده و مرا به سمت جاده تلو برد و آنجا باوجود اصرار و التماس هایم مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و متواری شد.
تحقیقات پلیسی برای شناسایی متهم ادامه داشت تا اینكه زنی دیگر نیز به پلیس آگاهی بازگشت و در اظهاراتی مشابه اظهار داشت: ساعت ۲۰: ۳۰ چهاردهم آذر ماه سال ۹۷ از میدان نوبنیاد به مقصد میدان رسالت سوار یك دستگاه خودروی سواری پراید شدم، مدتی بعد در صورتیكه مسافری جز من در خودرو نبود، راننده كنار زیرگذر اتوبان شهید بابایی توقف كرده و بعد از درگیری فیزیكی و كتك كاری مرا مورد اذیت و آزار قرار داد. سرانجام در نزدیكی بیمارستان الغدیر من را كنار خیابان رها كرده و متواری شد.
در ادامه تحقیقات با عنایت به مشخصات ظاهری متهم تصویری از وی طراحی و در اختیار كارآگاهان و عوامل گشت پلیس قرار گرفت و همین طور مأموران با بهره گیری از روش های علمی، فرزند یكی از مالكان خودرو های سواری را كه زنی میانسال بود، شناسایی نمودند. با كسب این اطلاعات نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم صادر شد و به دنبال آن كارآگاها ن متهم را در صورتیكه از مخفیگاهش در حال خروج بود، دستگیر و برای تكمیل تحقیقات مقدماتی به پلیس آگاهی منتقل كردند.

متهم دستگیر شده تحت بازجویی قرار گرفت و در صورتیكه در تحقیقات اولیه منكر ارتكاب بزه انتسابی بود، بعد از مواجهه با دلیلهای و مدارك به دست آمده و روبه رو شدن با شكات لب به اعتراف گشود و به دو فقره آزار و اذیت زنان اعتراف كرد. در ادامه تحقیقات اما سه نفر دیگر نیز مبادرت به شناسایی متهم كرده و اعلام نمودند كه بعد از سوار شدن به خودرو تحت عنوان مسافر از طرف راننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.
مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام نمود كه تحقیقات از طرف كارآگاهان پلیس آگاهی برای كشف دیگر جرایم احتمالی این راننده ادامه دارد.

منبع:

1398/04/01
15:13:37
5.0 / 5
5280
تگهای خبر: تحقیقات , دستگاه , علم , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum