نگرانی آقای وزیر از رشد آمار طلاق و كاهش ازدواج در كشور

نگرانی آقای وزیر از رشد آمار طلاق و كاهش ازدواج در كشور

انجمن پارسیان: وزیر ورزش و جوانان رشد آمار طلاق و كاهش ازدواج در كشور را نگران كننده دانست.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در هفتادمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان با اشاره به ظرفیت های موجود استان قم برای برگزاری رویدادهای ورزش های همگانی اظهار داشت: با وجود ظرفیت های موجود می توان با برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی ورزشی در این استان نشاط اجتماعی تزریق كرد.

وی خطاب به استاندار قم كه در این نشست حضور داشت اظهار داشت: ترویج ورزش های همگانی در این استان برای ایجاد نشاط اجتماعی بسیار كمك كننده است. مسئولان استانی برنامه های ورزشی و خانوادگی را كه جمع زیادی از مردم را در بر می گیرد را اجرا كنند.
سلطانی فر با اشاره به اینكه میزبانی رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی در این استان یكی از مهم ترین نیازهای استانی است، اظهار نمود: این استان در نقطه جعرافیایی خوبی قرار دارد و از امكانات هتلینگ مناسبی برخوردار می باشد و می تواند از این ظرفیت برای برگزاری مراسم های ورزشی اقدام نماید.
ایشان سپس به برگزاری موفق لیگ جهانی والبیال در دو استان ارومیه و اردبیل اشاره نمود و اضافه كرد: این رویداد موجب تزریق نشاط اجتماعی به این دو استان و افزایش غرور ملی شده است. استان قم می تواند از فرصت همه میلادهای ائمه برای برگزاری جشنواره های فرهنگی، ورزشی و بومی-محلی كمك بگیرد.

منبع:

1398/04/03
14:02:05
5.0 / 5
5004
تگهای خبر: جشنواره , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum