قتل مرموز مادر و دختر در غرب تهران

قتل مرموز مادر و دختر در غرب تهران

انجمن پارسیان: شب گذشته زنی میانسال و دختر نوجوانش به طرز مشكوكی در آپارتمان مسكونی شان در محدوده بلوار فردوس كشته شدند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۲۰: ۳۰ شب گذشته یكی از شهروندان در تماس با مركز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ از وقوع دو فقره قتل در بلوار فردوس آگاهی داد كه درپی آن ماموران عملیات كلانتری به محل اعلام شده كه آپارتمانی در طبقه پنجم یك ساختمان مسكونی بود، اعزام شدند.
با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فرد تماس گیرنده عموی خانواده است. او به ماموران اظهار داشت: چندین بار با این افراد تماس گرفتم اما پاسخی ندادند و بنا بر این به خانه شان آمدم. وقتی به خانه رسیدم در آپارتمان باز بود و در صورتیكه نگرانی ام افزایش پیدا كرد وارد خانه شدم، ساكنان خانه را صدا كردم اما پاسخی نیامد و به جستجو در خانه پرداختم تا اینكه در اتاق خواب با جسم بی جان همسر صاحبخانه و دختر نوجوانش روبه رو شده و با پلیس تماس گرفتم.
در تحقیقات بعدی مشخص شد كه دو فرد كشته شده زنی ۴۸ ساله و دختر ۱۳ ساله اش هستند كه برمبنای شواهد اولیه به سبب خفگی جان خودرا از دست دادند. همین سوژه فرضیه قتل را در ذهن ماموران تشدید كرد و آنها به تحقیق از نزدیكان دو مقتول همچون پدر خانواده كه مردی ۵۰ ساله بود، پرداختند.
این فرد به ماموران كلانتری اظهار داشت: در سال ۷۸ با مقتول كه دخترخاله ام و خانه دار است ازدواج كردم. هشت سال در این آپارتمان سكونت داریم و خودم كارمند شركت خودروسازی هستم. بامداد به محل كار بازگشت كردم و قرار بود امروز به تبریز مسافرت نماییم، ظهر به خانه رسیدم و وسایل مان را جمع كردیم و با كمك دخترم به پاركینگ بردم. وسایل را داخل صندوق عقب خودرو گذاشتیم و همینكه می خواستیم حركت نماییم، یك جلسه كاری پیش آمد و مجبور شدم به محل كارم بازگردم. دو ساعت بعد با خانه تماس گرفتم كه بگویم برای رفتن آماده شوند. قرار بود به خانه خواهرم در تبریز و از آنجا به تركیه برویم. كسی جوابگو نشد و با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم كه او هم پاسخی نداد.
این مرد در صورتیكه به شدت گریه می كرد، افزود: با برادرم تماس گرفتم و گفتم به آنجا برود تا پیش از رسیدن من اگر اتفاقی افتاده است كاری انجام دهد كه هنگام رسیدن او مشخص شد در آپارتمان نیمه باز است و كلید نیز پشت در بود كه وارد خانه شده و با جسد همسر و دخترم روبه رو شده بود.
اظهارات این مرد درحالی عنوان شد كه در بررسی های اولیه آپارتمان مشخص شد، چیزی از محل سرقت نشده است و به هم ریختگی خانه نیز ساختگی به نظر می رسید كه درهمین راستا با دستور قاضی كشیك قتل پایتخت اجساد برای تعیین علت قطعی مرگ به پزشكی قانونی منتقل شده و پدر خانواده نیز بعنوان مظنون اصلی پرونده بازداشت شد.
مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود كه رسیدگی به این پرونده از طرف ماموران كلانتری شهرزیبا و كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال انجام می باشد.
منبع:

1398/05/21
15:34:17
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: تحقیقات , شركت , كارمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum