دستگیری بیشتر از یك هزار سوداگر مرگ در شهرستان لنگرود

دستگیری بیشتر از یك هزار سوداگر مرگ در شهرستان لنگرود

به گزارش انجمن پارسیان فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به اینكه در شش ماه نخست سال جاری ماموران انتظامی بالغ بر سی و دو كیلو و پنجاه و چهار گرم انواع موادمخدر را كشف و 3 باند تهیه و توزیع موادمخدر را نیز متلاشی كردند، اظهار داشت: تعداد یك هزار و 302 نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی گشتند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید نیكویی در نشست با اصحاب رسانه درباب تشریح اقدامات پلیس شهرستان لنگرود در 6 ماهه نخست سال جاری اظهار نمود: شهرستان لنگرود یكی از توریستی ترین شهرهای استان گیلان است و سالانه جمع كثیری از هموطنان و گردشگر های خارجی از این شهر و زیبایی هایش دیدن می كنند و همین مسئله باعت افزایش برخی جرائم از قبیل تخلفات رانندگی، موادمخدر و سرقت شده است كه برای پیش گیری از این معضل چندین مرحله طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیرانه در سطح شهرستان به اجرا در آمده است.
وی به كشف 534 فقره سرقت، دستگیری 353 سارق و معرفی آنها به مقام قضائی در 6 ماهه نخست سال جاری اشاره نمود و اضافه كرد: در این مدت بالغ بر 84 تن چوب جنگلی قاچاق و 64 قبضه سلاح شكاری غیرمجاز نیز كشف و متهمان آن تحویل مقام قضائی شدند.
سرهنگ نیكویی با اشاره به اینكه ماموران انتظامی بالغ بر 32 كیلو و 54 گرم انواع موادمخدر را در این مدت كشف و 3 باند تهیه و توزیع موادمخدر را متلاشی كردند، اظهار داشت: تعداد یك هزار و 302 نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مراجع قضائی عرضه شدند.
وی اشاره كرد: از شروع سال جاری تابحال پلیس لنگرود، 37 هزار 315 عدد انواع قرص و داروهای غیرمجاز، 9 عدد دستگاه استخراج بیت كوین به ارزش 900 میلیون ریال، 3 هزار نخ سیگار، 7 هزار 370 لیتر سوخت، را در این شهرستان كشف كرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود اشاره كرد: برابر هماهنگی های به عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشكنان در این مدت 880 دستگاه موتورسیكلت و یك هزار و 50 دستگاه خودرو به سبب عدم رعایت قوانین و مقررات، رانندگی بدون گواهینامه، عدم استفاده از كلاه ایمنی، بی نظمی در عبور و مرور، تخلفات حادثه ساز، حمل كالای قاچاق و موادمخدر و جابجایی اموال مسروقه توقیف شده است.
وی اشاره كرد: به منظور استفاده از پتانسیل مردمی و پیش گیری از لطمه های اجتماعی در 6 ماهه نخست سال جاری، بیشتر از 36 جلسه شورای معتمد پلیس، 12 جلسه تعامل با اصناف و جلسات آموزش همگانی در مدارس، مساجد، ادارت، دانشگاه ها و اصناف شهرستان برگزار و در امتداد آموزش های غیرحضوری نیز برگزاری نمایشگاه ها و پخش تیزر در تلویزیون شهری نیز از قدامات این شهرستان در جهت پیش گیری از جرائم بوده است.
منبع:

1398/07/05
13:47:11
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum