بازداشت مرد ژاپنی به خاطر 24 هزار بار تماس تلفنی با یك شركت

بازداشت مرد ژاپنی به خاطر 24 هزار بار تماس تلفنی با یك شركت

به گزارش انجمن پارسیان یك مرد ژاپنی ۷۱ ساله و بازنشسته به علت برقراری ۲۴ هزار تماس به یك شركت تلفنی برای شكایت از نقض قراردادش، بازداشت شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، پلیس توكیو اعلام نمود كه هفته گذشته "اكیتوشی اوكاموتو" ۷۱ ساله را بعد از برقراری صدها تماس تلفنی مجانی طی هشت روز با بخش خدمات مشتری اپراتور اصلی تلفن KDDI ژاپن بازداشت كرده است.
این در شرایطی است كه امكان دارد این آمار تنها بخشی از تماسهای این مرد باشد، چون كه بعضی از رسانه ها از هزاران تماس دیگر او با استفاده از تلفن های عمومی برای ابراز نارضایتی خود از این شركت و توهین به كارمندان بخش خدمات مشتری اطلاع داده اند.
به قول پلیس توكیو، "اوكاموتو" ضمن این تماس ها از اپراتور KDDI می خواسته كه كارمندان این شركت برای عذرخواهی به علت نقض قراردادش نزد او بیایند. او هم چنین مرتباََ تماسهای خویش را بلافاصله بعد از اتمام صحبت هایش قطع می كرده است.
سخنگوی پلیس جرم او را "اختلال متقلبانه در كسب و كار" اعلام نموده است.
ژاپن با شمار فزاینده ای از مشكلات اجتماعی ناشی از افزایش سریع جمعیت رو به پیری در این كشور مواجه می باشد.
بنا بر گزارش خبرگزاری فرانسه، رانندگان سالخورده اغلب سبب تصادفات رانندگی می شوند و اپراتورهای راه آهن از افزایش خشونت مسافران ضد كاركنان خود از مشتریان سالخورده اطلاع داده اند.1398/09/12
22:08:16
5.0 / 5
4657
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum