مدیر شبكه بهداشت و درمان كاشمر خبر داد؛

مسمومیت پنجاه و پنج نفر بر اثر گاز گرفتگی در مجلس عروسی

مسمومیت پنجاه و پنج نفر بر اثر گاز گرفتگی در مجلس عروسی

به گزارش انجمن پارسیان ایسنا/خراسان رضوی مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان كاشمر اظهار داشت: برخی از شهروندان در یك مراسم عروسی كه در بخش كوهسرخ كاشمر شركت كرده بودند به سبب استنشاق گاز مونوكسید كربن مسموم شدند.محمد جواد یزدانی در جمع خبرنگاران عنوان كرد: این اتفاق شب گذشته در یك مراسم عروسی و در یكی از رستوران های بخش كوهسرخ رخ داد، كه به سبب عدم رعایت نكات ایمنی در نصب بخاری ۵۵ نفر از شهروندان گرفتار مسمومیت با گاز مونوكسید كربن شدند.

وی افزود: با بیان وقوع بحران به دنبال مسمومیت با گاز مونوكسید كربن بلافاصله امداد رسانی توسط اورژانس ۱۱۵ و همین طور پرسنل مركز جامع سلامت شبانه مركزی ریوش انجام شد.

یزدانی اظهار نمود: در این رابطه سه دستگاه آمبولانس به همراه اكسیژن مورد نیاز برای ارائه خدمت به این مسمومان از كاشمر به بخش كوهسرخ اعزام شدند.

وی اظهار داشت: كوچك ترین فرد به سبب مسمومیت با گاز مونوكسید كربن هفت ماهه و مسن ترین فرد بازگشت كننده ۵۸ سال سن داشتند كه تحت درمان اكسیژن تراپی قرار گرفتند.

مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان كاشمر اضافه كرد: خوشبختانه این اتفاق تلفات جانی نداشت. شش نفر از مسمومان با آمبولانس برای دریافت خدمات بیشتر به بیمارستان‎های كاشمر اعزام شدند.

وی درانتها از مردم خواست؛ با عنایت به فصل سرما و نیاز به وسایل گرمایشی حتما در نصب آنها نكات ایمنی را رعایت نمایند تا گرفتار حوادث ناگوار نشوند.
منبع:

1398/09/15
14:46:42
5.0 / 5
4081
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum