معرفی برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری ۲۳ آذر

معرفی برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری ۲۳ آذر

انجمن پارسیان: رئیس مركز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از برگزاری ششمین جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری مدیریت شهری و یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری شهرداری تهران در روز 23 آذر در تهران همزمان با هفته پژوهش آگاهی داد.


مجید عبدالهی در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: در این جشنواره استانداریهای برتر در حوزه پژوهش و آموزش شهرداریها و دهیاریها و طرحهای پژوهشی برتر شهری و روستایی كه توسط شهرداریها و دهیاریها انجام شده، معرفی می گردند.

وی ادامه داد: پایان نامه های دانشجویی، كتابها و طرحهای ابتكاری و خلاقانه در رابطه با مدیریت عرصههای شهری و روستایی نیز معرفی و تقدیر میشوند.
عبدالهی محورهای جشنواره كه آثار ارسالی در سوژه آنها ارسال شده را حمل و نقل و ترافیك، محیط زیست(فضای سبز، پسماند و... )، بازآفرینی شهری، شهرسازی و معماری، فرهنگی و اجتماعی، اقتصاد شهری و سرمایه گذاری، فناوریهای نوین و IT، قوانین و مقررات و مدیریت بحران، تاب آوری، ایمنی و آتش نشانی و مدیریت روستایی عنوان نمود.

رئیس مركز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری های كشور همین طور از برگزاری ۸ نشست تخصصی در حاشیه ششمین جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری مدیریت شهری كه ۲۳ آذر در برج میلاد تهران برگزار می شود، با حضور تنی چند از استادان، پژوهشگران و صاحب نظران و مدیران اجرایی آگاهی داد.

وی عناوین نشست های تخصصی را "ایمنی و عمران شهری"، "حمل و نقل انسان محور"، "شهر دوستدار محیط زیست"، "چالشهای تحقق كاربست پروژههای مطالعاتی"، " نوآوری شهری؛ اقتصاد فرهنگ و اجتماع شهری"، "تامین منابع مالی پایدار برای شهرداریها"، "حكمروایی هوشمند شهری: فرصتها چالشها" و "پیوند شهر و روستا" اعلام نمود.
منبع:

1398/09/21
20:21:07
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: آموزش , تخصص , جشنواره , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum