شرایط بهره مندی معلمان از مزایای طرح رتبه بندی

شرایط بهره مندی معلمان از مزایای طرح رتبه بندی

به گزارش انجمن پارسیان ایسنا/بوشهر معاون آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: طبق تصویب نامه 17 آذرماه هیئت وزیران، معلمان دارای صلاحیت عمومی، تخصصی و حرفه ای با سابقه بیشتر از 2 سال سابقه كار از مزایای اجرای طرح رتبه بندی بهره مند می شوند.


غلامرضا دانش فر در جلسه كارگروه استانی طرح رتبه بندی فرهنگیان، اظهار نمود: فرهنگیان برمبنای سابقه خدمت، دوره های آموزشی، نمرات ارزشیابی و بررسی سه صلاحیت حرفه ای، عمومی و تخصصی كه توسط كمیته هایی ارزشیابی شده است در رتبه یك تا پنج جای می گیرند.
وی افزود: همكاران فرهنگی كه در تاریخ دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ دارای رتبه پایه، ارشد، خبره و عالی گردیدند در رتبه های یك تا پنج تطبیق داده می شوند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: طبق مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی كشور برای اجرای این طرح، ناچار هستیم تفكیك مشاغل اداری و آموزشی را انجام دهیم و در قانون مربوط به طرح رتبه بندی به صراحت ذكر شده معلم نیروی آموزشی است كه هم اكنون در مدرسه مشغول به تدریس است.
دانش فر با اشاره به اینكه سیستم حسابداری آموزش و پرورش این اداره كل از نقدی به تعهدی تغییر یافته است، اضافه كرد: برای شفافیت بیشتر در امور باید ادارات آموزش و پرورش در استان، مناطق و شهرستان ها بدهی ها و مطالبات همكاران را به صورت لحظه ای شناسایی و رصد نمایند.
منبع:

1398/09/30
13:46:32
5.0 / 5
4077
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توسعه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum