بررسی یك محقق نشان داد؛

آلودگی كیت های آزمایش ویروس كرونا در آمریكا

آلودگی كیت های آزمایش ویروس كرونا در آمریكا

انجمن پارسیان: بررسی های یك دانشمند آمریكایی نشان داده است كیت های آزمایش ویروس كرونا در یكی از آزمایشگاه های شهر آتلانتا آلوده بوده و این مسئله می تواند مشكلات زیادی در این كشور ایجاد كند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از اكیسوس، دولت آمریكا از این آزمایشگاه برای ساخت كیت های تست و آزمایش ویروس كرونا استفاده می كرد و با افزایش نگرانی ها در این حوزه دولت ترامپ دستور داده تحقیقات مستقلی در این آزمایشگاه صورت بگیرد. همینطور روند ساخت كیت های مورد اشاره در این آزمایشگاه متوقف و به نقطه ای دیگر منتقل شده است.
در عین حال دولت آمریكا به پنهان كاری شدید در مورد آنچه كه در آزمایشگاه آتلانتا رخ داده روی آورده و اداره دارو و غذای آمریكا از افشای آنچه كه در این آزمایشگاه باعث نگرانی شده، خودداری می كند.
این آزمایشگاه كه زیرمجموعه مركز كنترل و جلوگیری از بیماری های آمریكا به حساب می آید، كیت های كوچكی را برای تست ویروس كرونا ابداع كرده بود تا در سراسر آمریكا مورد استفاده قرار بگیرد. استفان هان كمیسیونر اداره غذا و داروی آمریكا گفته كه نهادهای دولتی آمریكا در حال همكاری با یكدیگر هستند تا این مشكل را حل كنند.
بر اساس آمار انتشار یافته رسمی در آمریكا تاكنون ۳۶۰۰ نفر در این كشور برای پی بردن به ابتلای احتمالی به ویروس كرونا مورد آزمایش و كنترل قرار گرفته اند و معلوم نیست چند نفر از آنها با كیت های آلوده در تماس بوده اند.

1398/12/14
22:33:24
5.0 / 5
3575
تگهای خبر: تحقیقات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum