تاكید مجدد وزارت بهداشت:

به هیچ وجه سفر نكنید

به هیچ وجه سفر نكنید

انجمن پارسیان: نماینده ویژه وزیر بهداشت و ناظر بر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری كرونا از مردم خواست كه به هیچ وجه به استان گیلان و مازندارن و سایر مناطق سیاحتی و زیارتی سفر نكنند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دكتر ایرج حریرچی با اشاره به بهبود نسبی وضعیت كرونا در استان های گیلان و قم، اظهار داشت: این بهبود نسبی به هیچ وجه به این معنا نیست كه ما اقدامات احتیاطی را كاهش دهیم. باید دو اقدام مهم را كماكان انجام دهیم؛ یكی جداسازی بیماران و افراد دارای علایم از افراد عادی و دوم به حداقل رساندن تماس هاست.
وی ادامه داد: بر همین مبنا از مردم خواهش می نماییم كه به هیچ وجه به استان گیلان و مازندارن و سایر مناطق سیاحتی و زیارتی سفر نكنند و در عین حال سفرهای داخل استانی و داخل شهری را هم به حداقل برسانند. امروز دیدیم كه ورودی به استان گیلان خیلی محدود شده، اما تردد در سطح شهرها هنوز وجود دارد كه باید به حداقل برسد.
حریرچی اشاره كرد: اگر مردم ما همكاری كنند، انتظار داریم كه تا هفته اول فروردین سیر صعودی بیماری را كنترل نماییم، اما اگر مردم همكاری نكنند، این بیماری ممكنست تا انتهای اردیبهشت و حتی خرداد هم ادامه یابد و به بحرانی بزرگ بدل شود. بدین سبب عاجزانه از مردم می خواهیم كه سفرها و تماس ها با یكدیگر را به حداقل برسانند و جداسازی بیماران را هم بطور كامل انجام دهند.
منبع:

1398/12/23
15:04:28
5.0 / 5
3329
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum