اعطاء تسهیلات دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی به سفیدپوشان خط مقدم مقابله با كرونا

اعطاء تسهیلات دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی به سفیدپوشان خط مقدم مقابله با كرونا

انجمن پارسیان: معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تاكید بر اولویت سلامت سفیدپوشان خط مقدم مقابله با كرونا، از اجرای سازو كار اعطای تسهیلات ویژه ای به این عزیزان از طرف دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دكتر محمود خدادوست با اشاره به لزوم حمایت های مادی و معنوی از تلاشگران كادر درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی در مقابله با ویروس كوید ۱۹، اظهار نمود: معاونت توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه از هیچ تلاشی برای افزایش روحیه این عزیزان تلاشگر فروگذار نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی بر لزوم حمایت همه جانبه از طلایه داران خط مقدم مبارزه با كرونا شامل نیروهای بهداشتی و كادر درمان اصرار كرد و ابراز امیدواری كرد كه اعطای این حمایت ها و پاداش های ناچیز بتواند گوشه ای از خدمات این عزیزان را جبران كند.
خدادوست به پرداخت دوماه كارانه به فعالان عرصه های بهداشتی و درمانی بعنوان یكی از بسته های حمایتی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی اشاره نمود و اضافه كرد: در هفته اول و دوم فروردین ماه نیز یك نوبت كارانه دیگر نیز تقدیم تلاشگران عرصه درمان خواهد شد.
او همینطور از پرداخت كارت های هدیه ایران كارت به تمامی كاركنان دانشگاه در تمامی سطوح آگاهی داد و اظهار داشت: این كارت ها قابلیت های فراتر از سایر كارت های هدیه دارد كه كاركنان می توانند با مراجعه به سایت بانك آینده از قابلیت های این كارت استفاده لازم را ببرند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی افزود: به ازای هر تراكنشی كه توسط كارت های بانك آینده انجام می شود یك درصد به اعتبار حساب فرد اضافه می شود و به تدریج زمانی كه تراكنش های مالی شما اضافه می شود رنگ كارت شما از آبی به نقره ای و طلایی تغییر می كند و میزان امتیازات شما روز به روز بر حسب تراكنش های مالی اضافه خواهد شد.
وی افزود: هر كدام از این كارت ها دارای یك پشتوانه حساب بانكی با قابلیت و ظرفیت های حمایتی است.
طبق گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی، خدادوست در خاتمه اشاره كرد: مسئولان دانشگاه با جدیت تمام درصدد تامین فرصت های مالی بیشتر برای پشتیبانی از تلاشگران خط مقدم مبارزه با كرونا هستند.

منبع:

1399/01/02
15:05:44
5.0 / 5
3143
تگهای خبر: توسعه , خدمات , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum