عودت شهریه فعالیتهای غیردرسی مدارس غیردولتی

عودت شهریه فعالیتهای غیردرسی مدارس غیردولتی

به گزارش انجمن پارسیان مدیركل مدارس و مراكز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش جزئیاتی از چگونگی دریافت شهریه مدارس غیردولتی، حقوق معلمان، پیش ثبت نام و تعیین شهریه سال تحصیلی آینده را اعلام نمود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سعید صالح درباره تعیین تکلیف دریافت شهریه از خانواده ها در این ایام که مدارس تعطیل بوده اند و درباره اینکه آیا شهریه کلاس های حضوری با مجازی یکسان است؟ توضیح داد و اظهار داشت: در اینباره جلساتی در شورای سیاست گذاری و نظارت مرکزی برگزار گردید. با عنایت به این که مدارس غیردولتی مکلف هستند کلیه خدمات آموزشی تعیین شده برای یک سال تحصیلی را عرضه دهند؛ در این ایام هم آموزش در مدرسه تعطیل نشده و در چارچوب آموزش های مجازی ادامه یافت.


الزام خانواده ها به پرداخت شهریه ثابت مدارس غیردولتی

نحوه بازگشت شهریه فعالیتهای غیردرسی اعلام خواهد شد
وی ادامه داد: طی تصمیمات شورای سیاست گذاری مرکزی، قرار شد تمام مدارس عرضه خدمت مجازی داشته باشند ازاین رو بازگشت شهریه ثابت آموزشی موضوعیت نیافت. اما درباره شهریه فعالیتهای غیردرسی کمیته ای ذیل شورای سیاست گذاری و نظارت مرکزی تشکیل می شود و با مشخص شدن زمان آخر سال تحصیلی، چگونگی بازگشت این شهریه به استان ها ابلاغ و جزئیات در اختیار مردم قرار می گیرد.


بخشودگی اجاره بهای ۴ ماه مدارس و مراکز غیردولتی مستقر در فضاهای دولتی
مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش درباره حق الاجاره ای که آموزش و پرورش از مدارس غیردولتی دریافت می کرده است هم اظهار داشت: هفته گذشته آموزش و پرورش پیشنهادی به ستاد ملی کرونا عرضه کرد که با مساعدت رئیس جمهور تصویب گردید و بر مبنای آن کلیه مدارس و مراکزی غیردولتی که در فضاهای آموزشی دولتی مستقر بودند اجاره بهای چهارماه اسفند تا خرداد ماه شان بخشیده می شود.


اجبار مدارس به پرداخت حقوق کامل معلمان/ تخلفات را به ۴۳۱۷ گزارش دهید

صالح در پاسخ به پرسشی درباره کاهش حقوق معلمان مدارس غیردولتی در دو ماه اخیر اظهار نمود: چنین چیزی درست نیست و ما از روزهای ابتدایی تعطیلی اعلام کردیم موسسین موظف می باشند حقوق معلمان را به صورت کامل مطابق قرارداد هایشان بپردازند. از اولیا و معلمان خواستیم موارد را از راه سامانه تلفنی 4317 به ما اعلام کنند تا پیگیری نماییم.


اعلام شهریه سال تحصیلی ۹۹- ۱۴۰۰ مدارس غیردولتی در خردادماه / شهریه ها افزایش می یابد

او همینطور شرایط ثبت نام مدارس در سال تحصیلی آینده را اعلام نمود و اظهار داشت: با عنایت به ظرفیت محدود مدارس، امکان پیش ثبت نام با رعایت پروتکل ها و ترجیحا الکترونیکی وجود دارد و شهریه باید علی الحساب واریز شود. در فصل بهار شهریه ابلاغی را اعلام می نماییم و اولیا از آخر خرداد به بعد می توانند برای پرداخت اقدام نمایند.

مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با شبکه خبر افزود: همانند هرسال، احیانا افزایش شهریه داریم اما میزان آن اعلام خواهد شد. افزایش شهریه ها مطابق الگوی شهریه خواهد بود.1399/02/07
18:19:18
5.0 / 5
2778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum