سرقت دوربین های مداربسته برای تامین هزینه موادمخدر

سرقت دوربین های مداربسته برای تامین هزینه موادمخدر

به گزارش انجمن پارسیان رئیس كلانتری 134 شهرك قدس از دستگیری سارق دوربین های مدار بسته با 60 فقره سرقت آگاهی داد و اظهار داشت: متهم با سرقت دوربین های مداربسته هزینه مصرف مواد مخدرش را تامین می كرد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ "ضرغام آذین" در این زمینه اظهار داشت: روز گذشته شهروندی به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس مراجعه و از سرقت دوربین مدار بسته منزل مسکونی اش که خارج از خانه اش نصب بوده شکایت نمود، پرونده ای در این خصوص تشکیل و موضوع توسط تیم عملیات کلانتری مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی دی وی آر دوربین مداربسته مشخص شد راننده یک دستگاه خودرو سوناتا آلبالویی رنگ سرقت را انجام داده است.
کلانتر محله شهرک قدس اشاره کرد: با به دست آمدن پلاک خودرو، دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت و با هماهنگی های قضائی، مالک خودرو زن ۳۰ ساله ای ساکن تهران به کلانتری احضار شد.
وی افزود: مالک خودرو در اظهارات خود ادعا نمود که برای تعویض فیلتر و روغن، خودرو را در اختیار نامزدش قرار داده و از سرقت دوربین مداربسته ناآگاه است.
رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اظهار داشت: با شناسایی محل سکونت متهم روز گذشته ماموران کلانتری برای دستگیری متهم به مخفیگاه وی اعزام و موفق شدند متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش در محله پونک دستگیر و در بازرسی از آن مکان خودروی سوناتا آلبالویی را در پارکینگ محل سکونتش کشف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو هفت دستگاه دوربین مداربسته کشف شد، گفت: متهم در زمان دستگیری به سرقت دوربین های مداربسته معترف و بعد از انتقال به کلانتری به ۶۰ فقره سرقت دوربین های مداربسته اقرار کرد.
این مقام انتظامی با اعلان اینکه در بررسی سوابق وی مشخص شد، متهم چندین مرحله به سبب نگهداری و حمل موادمخدر دستگیر شده است، اظهار داشت: متهم ۳۰ ساله و دارای دو فقره سابقه حمل و نگهداری موادمخدر است و چهار ماه در حبس بود و یک ماهی از آزادی وی از زندان می گذرد.
بر طبق گزارش سایت پلیس، سرهنگ آذین اشاره کرد: بنابه اظهارات متهم، وی به سبب طرد شدن از خانه برای تامین هزینه موادمخدر مصرفی خود این دوربین ها را سرقت و بعد از درج آگهی فروش در سایت های کالای دست دوم مبادرت به فروش اموال سرقتی می کرده است.
منبع:

1399/03/10
22:06:58
5.0 / 5
2448
تگهای خبر: دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum