از سوی ستاد توسعه علوم شناختی محقق می شود؛

اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دكتری علوم شناختی

اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دكتری علوم شناختی

ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویان دكتری تخصصی و دستیاران پزشكی فرصت مطالعاتی اعطا می كند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از مهر، بمنظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب پژوهشگران و متخصصان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در نظر دارد در نهمین فراخوان، به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی در حوزه های علوم شناختی اعطا کند.
نهمین فراخوان اعطای فرصت های مطالعاتی از اول تیرماه سال جاری شروع می شود. اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویانی تعلق می گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه های در رابطه با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فن‎آوری های شناختی ستاد باشد.
حمایت مالی ستاد، فقط قسمتی از هزینه های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی آن تامین خواهدنمود.
داوطلبان به استفاده از این فرصت مطالعاتی می بایست در فرم مربوط، برنامه کاری (گانت چارت) دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت ۶ ماه عرضه کرده و ضرورت حضور در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود. حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از ۳۵ سال باشد.
در صورت تایید طرح مقدماتی دانشجو، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق بخشنامه قرار خواهد گرفت.منبع:

1399/03/26
23:40:01
5.0 / 5
2315
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توسعه , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum