مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران:

از جان گذشتگی محیط بانان با هیچ معیاری جبران پذیر نیست

از جان گذشتگی محیط بانان با هیچ معیاری جبران پذیر نیست

به گزارش انجمن پارسیان مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن تاكید بر ضرورت حمایت همه جانبه همه دولت، دستگاه قانونگذار، مسئولین و مردم از محیط بانان كشور برای حفاظت هرچه بهتر از طبیعت شكننده كشور، اظهار داشت: اگر تلاش و جانفشانی و عشق محیط بانان كشور نبود به جرأت می توان اظهار داشت كه امروز طبیعت و حیات وحشی هم در كشور نبود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سعید محمودی همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و روز ملی محیط بان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محیط بان و شهدای راه حفاظت از عرصه های طبیعی کشور، در پیامی ضمن تبریک این روز، اظهار داشت: فداکاری، دلسوزی و از خودگذشتگی محیط بانان برای دفاع و صیانت از حریم مقدس طبیعت و تنوع زیستی با هیچ معیار و میزانی جبران شدنی نیست.
وی با اشاره به اینکه عشق به طبیعت و حیات وحش در محیط بانان و شغل محیط بانی یک عشق پاک و الهی است، اضافه کرد: محیط بانان عاشقان گم نام و بی ادعایی هستند که جهادگونه جان خودرا در معرض انواع و اقسام خطرات و لطمه ها قرار داده اند تا با کمترین مزد و چشمداشت و امکاناتی از انفال و منابع ناب الهی مراقبت و حفاظت کنند.
محمودی در این پیام بر ضرورت حمایت همه جانبه همه دولت، دستگاه قانونگذار، مسئولین و مردم از محیط بانان کشور این قشر مظلوم و فداکار برای حفاظت هرچه بهتر از طبیعت شکننده کشور تاکید کرد و اظهار داشت: اگر تلاش و جانفشانی و عشق محیط بانان کشور نبود به جرأت می توان اظهار داشت که امروز طبیعت و حیات وحشی هم در کشور نبود.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، او در آخر با تبریک این روز به همه محیط بانان کشور، اشاره کرد: افتخار می کنم که یک محیط بان هستم و با تمام وجود حامی و دوستدار محیط بانان هستم.
منبع:

1399/04/13
23:01:15
5.0 / 5
2277
تگهای خبر: دستگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum