۳۴۵ بیمار در بخش های كرونایی استان بوشهر بستری هستند

۳۴۵ بیمار در بخش های كرونایی استان بوشهر بستری هستند

به گزارش انجمن پارسیان بوشهر دبیر ستاد مبارزه با كرونا در استان بوشهر اظهار داشت: هم اكنون ۳۴۵ بیمار در بخش های كرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.


سعید کشمیری با بیان این خبر اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بستری شده اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸۲ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند، اظهار داشت: خوشبخانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ مورد از بستری های بخش های کرونایی با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۲۹ مورد مثبت قطعی بوده اند.
کشمیری با اشاره به اینکه ۵۱ نفر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۸ مورد از موارد بستری در این بخش ها با کمک دستگاه نفس می کشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جان باختن ۸ مورد دیگر در ۲۴ ساعت گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: متاسفانه آمار موارد جان باخته بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۱۲۷ رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، این مسئول خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر تا کنون ۴۴۳۳ نفر در بیمارستان های استان بستری شده اند که از این تعداد ۴۰۸۸ نفر ترخیص شدند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر افزود: در این زمان مجموع افرادی که با علایم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان بوشهر مراجعه نموده اند پانزده هزار و ۱۳۱ نفر بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: هر دورهمی در شرایط قرمز مساوی است با از دست دادن عزیزانمان، پس همه آحاد جامعه نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توجه داشته باشند.
منبع:

1399/04/17
23:49:36
5.0 / 5
2205
تگهای خبر: دانشگاه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum