مدیركل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر انتخاب شد

مدیركل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر انتخاب شد

به گزارش انجمن پارسیان دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر طی حكمی «دكتر رضا تویسركان منش» را به سمت مدیركل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد منصوب نمود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر: سردار دکتر اسکندر مومنی در این حکم آورده است: بنا به پیشنهاد معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی، به باعث این حکم شما را به سمت مدیر کل درمان و حمایتهای اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب می کنم.

لازم است با هدف تقویت فعالیت ها در حوزه درمان و حمایت های اجتماعی، با برنامه ریزی و اتخاذ روش های نوین درمانی و با همکاری دستگاه های عضو و مرتبط و بر مبنای سیاست ها و خط مشی های مصوب ستاد و مصوبات کمیته درمان و حمایت های اجتماعی، با اولویت تحت پوشش قرار دادن درمان کلیه معتادین کشور با استفاده از تمامی ظرفیت های بخش دولتی و خصوصی اقدامات موثری بعمل آورید.

توفیق شما را در جهت انجام این مأموریت خطیر و اجرای برنامه ها با ر عایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
منبع:

1399/05/26
14:19:16
5.0 / 5
1617
تگهای خبر: تخصص , توسعه , دستگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum