حاجی میرزایی برای توضیح درباره بازگشایی مدارس به كمیسیون آموزش می رود

حاجی میرزایی برای توضیح درباره بازگشایی مدارس به كمیسیون آموزش می رود

سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش برای توضیح درباره نحوه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید سه شنبه هفته جاری در این كمیسیون حضور پیدا می كند.


احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا، در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در این نشست نمایندگان نظرات خودرا درباره نحوه بازگشایی مدارس مطرح نمودند و قرار شد از وزیر آموزش و پرورش برای توضیح در جلسه سه شنبه هفته جاری کمیسیون دعوت به عمل آید.
او همینطور اظهار داشت که دراین جلسه لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصویب گردید که به سبب آن مجوزهای برای دریافت کمک های مالی به این سازمان داده می شود.
فلاحی همین طور اظهار داشت که در این نشست لایحه الحاق یک تبصره به ماده 5 قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به سبب مغایرت با قوانین دیگر تصویب نشد و از دستور کار کمیسیون خارج شد.
فلاحی در آخر اظهار داشت: امروز نمایندگان بر طبق ماده 62 بخشنامه داخلی با انتقال آقای فروردین به کمیسیون فرهنگی موافقت کردند و براین اساس ایشان دیگر عضو کمیسیون آموزش نیست.1399/06/16
22:56:11
5.0 / 5
1770
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum