اختصاص ۲۶ دستگاه آمبولانس پیشرفته به یگان های مرزی

اختصاص ۲۶ دستگاه آمبولانس پیشرفته به یگان های مرزی

به گزارش انجمن پارسیان فرمانده مرزبانی ناجا با تاكید بر لزوم تقویت بهداری رزم در مرزها، از تخصیص ۲۶ دستگاه آمبولانس پیشرفته به یگان های مرزی امسال اطلاع داد.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا سردار احمد علی گودرزی در آیین الحاق آمبولانس های جدید به یگان های مرزی کشور اظهار داشت: با عنایت به استقرار شبانه روزی مرزبانان نیروی انتظامی در یگان های مرزی، ضروریست که بهداری در رزم در یگان های مرزی تقویت شود.

وی با اشاره به گستره مرزهای ایران اسلامی و مزیت تجهیز یگان های مرزی به آمبولانس اظهارکرد: پزشکان و پرستاران مرزبانی در صورت مصدومیت احتمالی مرزبانان در مناطق مرزی و صعب العبور، با حضور بموقع و اقدامات اولیه درمانی به همرزمانشان امداد رسانی می کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اختصاص آمبولانس های مجهز به امکانات پزشکی در یگان های مرزی، خاطرنشان کرد: پارسال و نیمه اول سالجاری با همکاری معاونت آماد و پشتیبانی و معاونت بهداشت و درمان ناجا، ۵۶ دستگاه آمبولانس ویژه مناطق عملیاتی در اختیار فرماندهی مرزبانی جهت استفاده عملیاتی قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: با اختصاص این آمبولانس ها، همرزمانم در مناطق عملیاتی، کوهستانی و صعب العبور در صورت نیاز می توانند از امکانات و تجهیزات پزشکی فراهم شده استفاده کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه از زحمات کلیه سفیدپوشان عرصه سلامت که همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی در تأمین امنیت سلامت مرزبانان تلاش می کنند، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس با همکاری معاونت آماد و پشتیبانی ناجا و معاونت بهداشت و درمان ناجا امسال ۲۶ دستگاه آمبولانس به فرماندهی مرزبانی ناجا اختصاص داده شده است.

منبع:

1399/06/19
23:26:55
5.0 / 5
1446
تگهای خبر: دستگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum