اجرای نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاك در ۱۰ استان دیگر

اجرای نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاك در ۱۰ استان دیگر

به گزارش انجمن پارسیان رئیس مركز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام نمود كه از روز شنبه نوبت دهی برای خدمت شماره گذاری و تعویض پلاك در ۱۰ استان كشور اینترنتی خواهد بود.


سرهنگ علی محمدی در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار داشت: حسب دستور ریاست پلیس راهور ناجا و با هدف گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی، طرح نوبت دهی اینترنتی برای حضور در مراکز تعویض پلاک به مرحله اجرا درآمد که در جریان آن سامانه nobatdehi.epolice.ir برای دریافت نوبت اینترنتی بوجود آمد.
وی با اشاره به اینکه در فاز اول اجرای این طرح دریافت نوبت برای خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک در تمام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک تهران به صورت اینترنتی درآمد، گفـت: با اقدامات انجام شده از روز شنبه ۲۹شهریورماه عرضه خدمات شماره گذاری در تمامی مراکز تعویض پلاک تهران از راه نوبت دهی اینترنتی در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، گیلان، کرمانشاه، البرز، یزد و قم هم اجرا خواهد شد.
به قول محمدی، هم اکنون زمان نوبت دهی نهایتا یک روز است و فرد می تواند برای روز بعد نوبت دریافت کند، البته در مواردی حتی برای همان روز هم ظرفیت دریافت نوبت وجود داشته است.
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، درباره افرادی که نوبت اینترنتی دریافت کرده اند نیز، گفـت: این افراد حتما در ساعت اعلام شده در مرکز حضور داشته باشند، اطلاعات این افراد در قسمت ورودی مراکز تعویض پلاک وجود دارد و به سادگی می توانند وارد شوند. اما همانطور که گفتم لازم است حتما در همان زمان اعلام شده حضور پیدا کنند و اگر پس از زمان اعلامی هم در محل حاضر شوند، امکان عرضه خدمات به آنان وجود نخواهد داشت و باید نوبت دیگری دریافت نمایند.
وی تصریح کرد که این طرح بزودی در دیگر استان های باقی مانده هم اجرا می گردد.1399/06/27
19:32:43
5.0 / 5
1904
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum