استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال در جوادیه

استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال در جوادیه

انجمن پارسیان: سركلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از اجرای دو عملیات در محله جوادیه و كشف چهل و سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال و دستگیری موادفروش حرفه ای دراین محله آگاهی داد.


سرهنگ دوستعلی جلیلیان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به انجام دو عملیات در محدوده کلانتری جوادیه اظهار داشت: مدتی قبل و به دنبال کسب خبری در خصوص نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در محله جوادیه رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 117 جوادیه قرار گرفت و در جریان آن ماموران متوجه شدند که تعداد زیادی دستگاه ماینر که برای استخراج ارز دیجیتال است در یک مغازه در حال بهره برداری است.
وی با اعلان اینکه استعلام های لازم انجام و مشخص شد که این اقدام بدون مجوز و غیرقانونی در حال انجام می باشد، اظهار داشت: در همین راستا ماموران با هماهنگی با مقام قضایی عملیاتی را در این واحد صنفی انجام داده و در جریان آن 43 دستگاه ماینر را کشف و ضبط کردند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلان اینکه یک نفر هم دراین زمینه بازداشت شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی این دستگاه ها را نزدیک به یک میلیارد تومان برآورد کردند.
او همینطور از دستگیری مواد فروش حرفه ای در این محله آگاهی داد و اظهار داشت: چند روز قبل گزارش های مختلفی در مورد فعالیت مشکوک فردی در قسمت غربی محله جوادیه که در مجاورت بزرگراه نواب صفوی بود دریافت شد و در همین راستا ماموران اقدامات تحقیقی خودرا آغاز کردند.
جلیلیان با اعلان اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که این فرد اخیرا مقداری مواد مخدر را تهیه و با پنهان کردن آن در محل سکونتش، مشغول خرده فروشی مواد است، اظهار داشت: مراقبت های ویژه پلیسی از مخفیگاه متهم انجام شد و سرانجام ماموران با ستاندن دستور قضایی در محل حاضر شده و این فرد را درحالی که اهتمام داشت از دست ماموران فرار کند، دستگیر کردند.
وی با اعلان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این فرد دو کیلو و 600 گرم تریاک کشف و ضبط شد، اظهار داشت: متهم که 50 سال سن داشت به همراه مواد مخدر کشف شده به مقر انتظامی منتقل و بعد از تشکیل پرونده به دادسرا ارجاع شد.
منبع:

1399/07/09
21:42:10
5.0 / 5
1805
تگهای خبر: دستگاه , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum