سردار اشتری:

كاهش تلفات رانندگی همچون ارزش های ناجا

كاهش تلفات رانندگی همچون ارزش های ناجا

به گزارش انجمن پارسیان فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: كاهش تلفات رانندگی بسیار باارزش است كه كاری نماییم تا مردم در امنیت كامل بدون اینكه گرفتار سانحه شوند سفر كنند و به زندگی خود برسند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در مراسم افتتاحیه مرحله چهارم ارتقا توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا، اظهار نمود: درباب برگزاری این رزمایش با شکوه تشکر می کنم که به همت همکارانم در پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه اجرا شد.
وی افزود: امروز افتخار نیروی انتظامی این است که در کنار خدمت، ارتقا امنیت و آرامش برای مردم و انتظام بخشی به جامعه یکی از کارهای خوبش نیز کاهش تصادفات و تلفات بوده است. این دغدغه ای است که همیشه مقام معظم رهبری داشتند که این حوادث به حداقل برسد.
وی اظهار داشت: باید برمبنای وظایف خود و تاکید مقام معظم رهبری تمام تلاشمان را برای نظم بخشی به کار گیریم. امروز این رزمایش بزرگ برای تحرک و افزایش خدمت انجام شده است و با آنکه از نظر اعتبارات در شرایط مطلوبی نیستیم خدمت به مردم اولویت ما است.
وی با اشاره به اینکه به ناوگان حمل و نقل خودرویی راهور اضافه شده است، اظهار داشت: ما تحرک و اقدامات خودرا انجام دادیم. با وجود فشار ها و با تحرکات جهادی همکارانمان این اقدامات انجام شد.
وی اظهار داشت: کاهش تلفات رانندگی بسیار باارزش است که کاری نماییم تا مردم در امنیت کامل بدون اینکه گرفتار سانحه شوند سفر کنند و به زندگی خود برسند، البته قسمتی از آن به عهده ما است و مردم عزیز نیز بخش مهمی از کاهش تصادفات هستند. ایمن بودن خودروها و زیرساخت ها در جاده ها نیز حتما موثر خواهد بود. حتی اگر دستگاه های دیگر هم کمتر توجه نمایند ما باید با برنامه ریزی و حضور خود با بهره گیری از تجهیزات روز اقدامات مناسب را پیش ببریم.
وی اظهار داشت: موضوع هوشمند سازی پلیس نمونه بارزش در پلیس راهنمایی و رانندگی و تجهیزات آن است. امیدواریم که این روند رو به رشد و رو به جلو که سبب رضایت فرماندهی معظم کل قوا شده است ادامه دار باشد.
سردار اشتری اظهار نمود: در جاده ها به سبب نیازی که بود باید از خودروهای غیر بومی استفاده می کردیم، گرچه خودرو های بومی خوبی هم داریم، البته با عنایت هایی که انجام شد خرید اقلام مورد نیاز ما انجام شد. امیدوارم هر روز موفق و بیشتر از گذشته در خدمت مردم باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی اظهار نمود: باید در شأن مردم خود پلیسی در تراز نیروی انتظامی داشته باشیم.
وی خطاب به پلیس های راهور ناجا اظهار نمود: ضمن اینکه شما عزیزان باید اعمال قانون کنید باید بسیار مراقب جان خود هم باشید. اگر اتفاقی برای شما بیفتد خسارت جبران ناپذیری است، به خصوص در این مقطع که بیماری کرونا وجود دارد مراقب خود باشید چونکه شما در معرض لطمه هستید. البته که حتما در بین مردم حضور داریم اما باید پیشگیری کنید.

منبع:

1399/07/30
22:34:40
5.0 / 5
1637
تگهای خبر: دستگاه , سفر , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum