احكام مطالباتی تأمین اجتماعی الكترونیكی ابلاغ می شود

احكام مطالباتی تأمین اجتماعی الكترونیكی ابلاغ می شود

انجمن پارسیان: سومین خدمت طرح ۳۰۷۰ با عنوان ابلاغ الكترونیكی احكام مطالباتی در دومین هفته دیجیتالی سازمان تأمین اجتماعی رونمایی گردید.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: خدمتی که امروز مورد بهره برداری قرار می گیرد ابلاغ غیرحضوری احکام مطالباتی است که تلاش می نماییم صددرصد کارفرمایان از مزایای این خدمت بهره برداری کنند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر از یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارفرمای تحت پوشش قانون تأمین اجتماعی در کشور داریم، اضافه کرد: کارفرمایان می توانند به سامانه سرویسهای غیرحضوری این سازمان به نشانی http: //eservices.tamin.ir رجوع کنند و از این خدمت برخوردار شوند.

سالاری اظهار داشت: هفته گذشته طرح ۳۰۷۰( عرضه سی خدمت به صورت غیرحضوری برای کاهش هفتاد میلیون رفتن به واحدهای اجرایی این سازمان) در سازمان تأمین اجتماعی کلید خورد و دو خدمت کمک هزینه ازدواج و کفالت فرزندان اناث بیمه شدگان به صورت غیرحضوری شروع شد.

سالاری ضمن اشاره به اینکه زمانی که سرویس الکترونیکی معرفی می شود، دیگر به صورت حضوری عرضه نمی گردد، عنوان کرد: از ظرفیت های همکاران شعبه در میزخدمت استفاده می نماییم تا بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان را در مورد طرح ۳۰۷۰ و خدمات غیرحضوری این سازمان راهنمایی کنند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیمه شدگان از سروس های الکترونیکی این زمان را مساله مهم و قابل توجه برشمرد و اظهار داشت: متناسب با هر سرویس بسته های اطلاع رسانی تهیه شود تا بیمه شدگان با اطلاع از آنها دیگر احتیاج به رفتن به واحدهای اجرایی نداشته باشند و از منزل و یا محل کار خدمت مورد درخواست را دریافت نمایند.

سالاری خاطرنشان کرد: توسعه سرویسهای الکترونیکی برای سازمان تأمین اجتماعی و بیمه شدگان آن مزیت های فراوانی دارد و ضمن کاهش هزینه ها رضایتمندی مخاطبان را به دنبال دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، گفتنی است، ابلاغ الکترونیکی احکام مطالباتی سازمان تأمین اجتماعی شامل اعلامیه، اخطاریه، اجرائیه، صورتحساب و... از سال ۹۳ فعال گشته است و الان قریب به ۷۰ درصد ابلاغ های کارفرمایان به صورت الکترونیکی انجام می شود و از امروز این خدمت که بعنوان یکی از سرویسهای غیرحضوری طرح ۳۰۷۰ رونمایی گردید به پوشش بیشتر از ۹۵ درصد خواهد رسید.1399/08/26
14:22:57
5.0 / 5
1366
تگهای خبر: service , الكترونیك , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum