فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی تهران مجاز است

فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی تهران مجاز است

به گزارش انجمن پارسیان استاندار تهران تصریح کرد: فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی مجاز است.


انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در تشریح اعمال محدودیت های کرونایی از روز شنبه و فعالیت پاساژها در تهران اظهار داشت: مصوبات ستاد ملی کرونا لازم الاجرا است و تبصره ای برای استثناء شدن صنف خاصی ندارد.
وی اضافه کرد: هنگامی که شهر تهران به وضعیت نارنجی تغییر کرده یعنی فعالیت گروه ۱ و ۲ مجاز است و می توانند فعالیت کنند.
وی افزود: برابر مصوبه فعالیت پاساژها و مجتمع ها با عنایت به این که در گروه مشاغل ۲ هستند امکان پذیر است اما همانطور که در این دو هفته همکاری کرده اند باید از این پس هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بگونه ای فعالیت کنند که باردیگر به وضعیت قرمز بازنگردیم و شاهد توقف فعالیت آنها نباشیم.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تکیه بر اینکه شاخص ستادملی مدیریت کرونا در هر ۱۰۰ هزار نفر تعداد بستری ۴ نفر برای شهر زرد، ۶ نفر برای شهر نارنجی و ۱۰ نفر برای شهر قرمز است، اضافه کرد: به حمدالله با همکاری و مشارکت مردم، کلانشهر تهران و استان تهران به جز پیشوا از وضعیت قرمز خارج شده است بنابراین فعالیت گروه های ۳ و۴ در این وضعیت ممنوع و گروه ۱ و ۲ امکان پذیر است و فعالیت ادارات هم به صورت ۵۰ درصد خواهد بود.
وی تاکید: وضعیت شهرها به صورت هفتگی بررسی و وضعیت آنها در حالت های زرد، نارنجی و قرمز مشخص خواهد شد، اما محدودیت تردد شبانه مختص شهرهای قرمز بود که مقرر است در جلسه روز شنبه ستاد ملی مبحث بررسی شود و احتمال اینکه این ممنوعیت برای شهرهای نارنجی هم اجرایی شود، زیاد است.

منبع:

1399/09/14
19:50:55
5.0 / 5
1274
تگهای خبر: مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum