هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش انجمن پارسیان برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، الان (۲۱ آذر ماه) کیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان داده است که در صبحگاه روز جمعه (۲۱ آذر ۹۹) با حاکمیت جو پایدار و آرام طی ساعات گذشته همراه با انباشت آلاینده ها از شب گذشته، کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد. در خلال روز با عدم وزش باد مؤثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد.

همچنین در اواخر وقت جمعه، حاکیمت جو آرام و نسبتاً پایدار و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر نواحی پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

استمرار پایداری جو تا بامداد روز شنبه (۲۲ آذر ۹۹) همراه با آغاز تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت آلاینده ها خواهد شد و پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد. با تداوم این شرایط جوی در خلال روز کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند و احتمال می رود با افزایش تردد خودرو ها در ساعات پایانی شنبه بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده شده و در بیشتر مناطق برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۷ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۱ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/09/21
15:01:40
5.0 / 5
1083
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum