فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دیماه سال ۹۹

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دیماه سال ۹۹

به گزارش انجمن پارسیان سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی دیماه سال ۹۹هستند را به خدمت سربازی فراخواند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام نمود: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم دیماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده اند، می بایست حداکثر تا روز شنبه مورخ ۹۹/۰۹/۳۰ با رفتن به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، غیر دانشگاهی (دیپلم و زیردیپلم) می بایست در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان درج شده، حضور یابند تا به خدمت دوره لزوم اعزام شوند.

گفتنی است مشمولان با رعایت بهداشت فردی پیش از اعزام به مراکز آموزش نسبت به کوتاه کردن موی سر و ناخن خود اقدام نمایند و همراه خود وسایل ضروری و شخصی داشته باشند. لازم به ذکر است جهت رعایت سلامت بیشتر سربازان خانواده های مشمولان از همراهی و بدرقه فرزندان خود در محل اعزام اجتناب کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با عنایت به شرایط بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در طول دوره امکان مرخصی سربازان وجود ندارد، بنابراین مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز شامل برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون درصورت تلقیح، کارت ملی و شناسنامه، مدارک در ارتباط با شرایط خاص مانند تاهل، جانبازی بالای ۱۰ درصد والدین، گواهی خانواده درجه یک شهدا و پدر نظامی شاغل و یا وابسته و... را هم به همراه خود داشته باشند.

همچنین برای جلوگیری از بروز و شیوع کرونا، مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد غربالگری قرار می گیرند.

لازم به ذکر است عدم حضور بموقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت به حساب می آید و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این سازمان درانتها اطلاعیه متذکرشده است: متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند از راه پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه آگاه شوند.
1399/09/29
14:37:26
5.0 / 5
917
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum