انهدام باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر

انهدام باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر

انجمن پارسیان: بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری 4 نفر اعضای باند سارقان طلاجات منزل و کشف 21 فقره سرقت آگاهی داد.


سردار خلیل واعظی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: طی دو هفته پایانی آبان ماه ۹۹، سرقت طلاجات منزل در سطح شهر بوشهر افزایش پیدا کرد، در همین راستا ماموران و کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان رسیدگی به این مساله در دستور کار قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی با اعلان اینکه کارآگاهان پلیس با بررسی علمی صحنه های سرقت و رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی، هویت سارقان را شناسایی نمودند، اضافه کرد: بعد از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات منسجم ۴ نفر اعضای این باند غیربومی که ساکن یکی از استان های همجوار بودند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی اشاره کرد: سارقان بعد از دستگیری در بازجویی های فنی با ارائه شواهد و مدارک به ۲۱ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر و اصفهان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر اشاره کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، این افراد با پرسه زدن در کوچه ها و محله های مختلف منازل خالی از سکنه را زیر نظر گرفته و در فرصتی مناسب با بهره گیری از ابزار مخصوص و در کمترین زمان ممکن طلا و جواهرات قیمتی را به سرقت می بردند.
سردار واعظی با اعلان اینکه طبق نظر کارشناسان مربوطه ارزش اموالی که اعضای این باند در شهر بوشهر سرقت کرده بودند، حدود ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اشاره کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری توقیف و ۴ متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.
منبع:

1399/10/23
23:49:34
0.0 / 5
697
تگهای خبر: دستگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum