۹۱ فوتی و ۶۶۰۸ ابتلای جدید كرونا در كشور

۹۱ فوتی و ۶۶۰۸ ابتلای جدید كرونا در كشور

به گزارش انجمن پارسیان سخنگوی وزارت بهداشت با اعلان اینکه مجموع بیماران کووید19 در کشور به یک میلیون و 392 هزار و 314 نفر رسید، اظهار داشت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 91 بیمار کووید19 جان خودرا از دست دادند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: از روز گذشته تا امروز ۸ بهمن ۱۳۹۹ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۶۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۶۹۵ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۳۱۴ نفر رسید.

وی اضافه کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۱ بیمار کووید۱۹ جان خودرا از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۷ هزار و ۶۵۱ نفر رسید.

لاری با اعلان اینکه خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۴۶۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، اظهار داشت: در عین حال ۴۰۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام نمود که تا کنون ۹ میلیون و ۷۰ هزار و ۱۶۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری همین طور اظهار داشت: برمبنای آخرین تحلیل ها، ۱۸ شهرستان کشور در وضعیت نارنجی، ۱۵۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۷۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

منبع:

1399/11/08
14:50:20
0.0 / 5
628
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum