ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد

ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد

به گزارش انجمن پارسیان نتایج یک بررسی نشان داده است که ابتلای مجدد به کروناویروس در افراد جوانتر وجود دارد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، محققان بر مبنای بررسی انجام گرفته اخطار دادند: آلوده شده به ویروس عامل بیماری کووید-۱۹ نمیتواند فرد را در مقابل ابتلای مجدد به بیماری مصون سازد.
محققان به بررسی اطلاعات در ارتباط با ۳۲۵۰ فرد جوان در فاصله ماههای مه تا اکتبر پرداختند. از میان آنان تست کروناویروس ۱۸۹ نفر پیش از این مثبت اعلام شده بود. در مدت زمان انجام مطالعه که شش هفته بود ۱۰ درصد از افرادی که کرونا مثبت بودند مجدد به این ویروس آلوده شدند.
محققان آمریکایی تاکید کردند: مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ و وجود آنتی بادی مانع از ابتلای مجدد فرد به این بیماری نمیشود.
همینطور محققان در بررسی روی این افراد متوجه شدند که آنان در هر دو بار مبتلا شدن به بیماری به یک نوع از کروناویروس آلوده شده و مواردی از مبتلا شدن به گونه های مشاهده شده در انگلیس، آفریقای جنوبی و برزیل گزارش نشده است.
به گزارش انجمن پارسیان به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، به قول محققان تمامی افرادی که مجدد به کروناویروس آلوده شده اند علایم خفیفی از بیماری داشته اند. هیچ یک از آنان در بیمارستان بستری نشده اما مدت زمان وجود آلودگی و عفونت برابر بوده است.1399/11/17
17:04:50
0.0 / 5
1040
تگهای خبر: محققان , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum