فرماندار تهران تاكید كرد:

زمان ثبت نام ششمین دوره شورای شهر تهران تمدید نخواهد شد

زمان ثبت نام ششمین دوره شورای شهر تهران تمدید نخواهد شد

انجمن پارسیان: فرماندار تهران با اشاره به انجام ثبت نام ششمین دوره شورای شهر تهران تا ساعت 20 اظهار داشت: زمان ثبت نام دیگر تمدید نخواهد شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی ضمن بازدید از ستاد ثبت نام ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درباب آخرین وضعیت ثبت نام شورای شهر تهران اظهار داشت: تا حدود دو ساعت پیش ثبت نام قطعی بیش از ۶۰۰ نفر انجام شده بود که بدین سان روز بسیار پرکاری بوده است. همکاران من در سایت ثبت نام دو کار را انجام می دهند یکی بحث ثبت نام افرادی که به صورت حضوری به فرمانداری تهران مراجعه می کنند که هر کاربر ثبت نام افراد را انجام می دهد.
وی ادامه داد: بخش دیگری از کار برای افرادی است که به صورت غیرحضوری و الکترونیک ثبت نام کرده اند که پرونده های آنها توسط کاربران ما در فرمانداری تهران رصد و اسناد آنها طبق قانون مورد تایید قرار می گیرد و اگر مشکلی وجود داشته باشد به وسیله پیامک به داوطلب اطلاع داده می شود تا نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند. بعد از کامل شدن پرونده کاربران ما ثبت نام را تایید می کنند.
وی افزود: امروز روز پرکاری بود و برابر اعلام وزارت کشور تا ساعت ۲۰ شب ثبت نام حضوری تمدید شده و بدین سان کمتر از یک ساعت دیگر تا اختتام زمان ثبت نام حضوری فرصت باقی است. البته تا ساعت ۱۲ شب نیروهای ما ثبت نام افراد غیرحضوری را بررسی و تایید خواهند کرد.
فرماندار تهران در پاسخ به سوالی درباب تمدید باردیگر زمان ثبت نام اظهار داشت: طبق قانون تمدید باردیگر امکان پذیر نیست. راس ساعت ۲۰ درب ستاد ثبت نام بسته خواهد شد، اما افرادی که داخل ستاد هستند تا هر زمانی که به طول بیانجامد ثبت نام آنها انجام می شود.1399/12/26
20:30:09
0.0 / 5
871
تگهای خبر: الكترونیك , سایت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum